اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۱۱ دو شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵
            گواردیولا: مبارزه برای قهرمانی به پایان رسید

گواردیولا: مبارزه برای قهرمانی به پایان رسید

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی بعد از شکست برابر اورتون اعتراف کرد که منچسترسیتی نمی تواند به جایگاه چلسی صدرنشین لیگ برتر انگلیس برسد و شانسی برای قهرمانی ندارد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، تیم فوتبال منچسترسیتی یکشنبه شب با نتیجه 4 بر صفر برابر اورتون شکست خورد و با 10 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین در مکان پنجم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفت.

این باخت سنگین ترین شکست دوران حرفه ای سرمربی سیتی محسوب می شود.
پپ گواردیولا معتقد است که پیشی گرفتن از شاگردان آنتونیو کونته دشوار است و تلاش برای رسیدن به تاتنهام تیم دوم جدول هدف معقول تری است.
گواردیولا در پاسخ به سوالی در مورد مبارزه سیتی برای قهرمانی لیگ فوتبال جزیره، گفت: 10 امتیاز اختلاف زیاد است. با تاتنهام سه امتیاز اختلاف داریم. باید ببینیم چه پیش می آید.
وی افزود: من در سه هفته یا یک ماه اخیر به بازیکنان گفتم که جدول را فراموش کنند و تمرکز خود را به بازی بعدی معطوف نمایند و نهایت تلاش خود را برای پیروزی در مسابقات به کار گیرند. بعد از فصل ما عملکرد تیم، سرمربی و بازیکنان را ارزیابی خواهیم کرد و پس از آن تصمیم خواهیم گرفت.
گواردیولا معتقد است که سیتی در نیمه اول بازی تیم برتر میدان بود تا آنکه اولین گل را در دقیقه 34 دریافت کرد.
وی ادامه داد: در نیمه اول به نظر من فوق العاده بودیم و فرصت های کافی برای گلزنی ایجاد کردیم، ولی موقعیت هایی زیادی را از دست دادیم.
گواردیولا تاکید کرد که برنامه خود را تغییر نخواهد داد و تاکتیک تلاش برای حفظ توپ را ادامه خواهد داد. منچسترسیتی 71 درصد مالکیت توپ را در ورزشگاه گودیسون پارک در اختیار داشت.
سرمربی منچسترسیتی خاطرنشان کرد: من در سیتی خیلی خوشحال هستم. البته ترجیح می دهم به جای شکست پیروز شویم. ولی خیلی خوشحال هستم. من تا آخرین روز تلاش خود را در راه آنچه فکر می کنم بهتری روش بازی است، به کار می گیرم.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.