زمان انتشار: ۱۳:۳۸ سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵
بهاروند: فینال جام حذفی پس از پایان لیگ برگزار می شود

بهاروند: فینال جام حذفی پس از پایان لیگ برگزار می شود

سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: فینال جام حذفی فوتبال پس از پایان لیگ برتر در خرمشهر برگزار می شود.

حیدر بهاروند در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: تمام تلاش سازمان لیگ فوتبال ایران برگزاری منظم مسابقات باشگاهی در همه رده هاست ضمن اینکه با همکاری و تعامل سازنده مربیان و مدیران باشگاه ها حداکثر همکاری را با سازمان تیم های ملی و کادرفنی تیم ملی بزرگسالان انجام می دهیم. من و همکارانم در سازمان لیگ حامی منافع تمامی باشگاه ها هستیم. همه اهالی فوتبال هم اذعان دارند که برگزاری مسابقات باشگاهی برای داشتن تیم ملی مقتدر است تا تیم ملی بتواند به جام جهانی 2018 صعود کند.
سرپرست سازمان لیگ تصریح کرد: با توجه به حضور 4 نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا همکارانم در کمیته مسابقات تلاش کرده اند که نهایت همکاری با باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا انجام بدهند. این تیم ها نیز نمایندگان جمهوری اسلامی ایران هستند و موفقیت آن ها به معنی موفقیت فوتبال کشورمان در قاره آسیاست. 
بهاروند با اشاره به برگزاری مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: نیمه نهایی جام حذفی روز 10 و 11 دی ماه برگزار می شود تا فینالیست های جام حذفی مشخص شوند. برای حفظ هیجان فوتبال در لیگ برتر و جام حذفی فینال مسابقات حذفی پس از برگزاری لیگ برتر برگزار خواهد شد البته زمان فینال مسابقات پس از برگزاری مسابقات نیمه نهایی اعلام می شود.
 
کلید واژه ها : بهاروند- تیم- لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.