زمان انتشار: ۲۲:۱۸ جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
نایب قهرمانی تراکتورسازی با توقف مقابل مقابل نفت تهران

نایب قهرمانی تراکتورسازی با توقف مقابل مقابل نفت تهران

تیم فوتبال تراکتورسازی ۱۰ نفره مقابل تیم نفت تهران متوقف شد تا در روز آخر لیگ قهرمانی را از دست بدهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در هفته سی‌ام لیگ برتر تیم فوتبال تراکتورسازی در ورزشگاه  یادگار امام تبریز  و در حضور بیش از 70 هزار تماشاگر به مصاف تیم نفت تهران رفت که بازی با نتیجه مساوی 3 بر 3 به پایان رسید و تراکتورسازی که در چند هفته مانده به پایان لیگ برتر صدرنشین بود با این تساوی تبریزی‌ها جام قهرمانی را از دست دادند تا ورزشگاه یادگار امام در سکوت و بهت فرو برود زیرا تراکتورسازی در یک قدمی جام متوقف شد و تیم سپاهان به مقام قهرمانی رسید. سرخپوشان تبریزی نایب قهرمان لیگ شدند و نفت هم به مقام سوم رسید.

لوسیانو ادینهو در دقیقه 37، آندرانیک تیموریان در دقیقه 45، فرید بهزادکریمی در دقیقه 61 گل‌های تیم تراکتورسازی را به ثمر رساندند.

گل‌های تیم نفت  را علیرضا عزتی در دقیقه 6، علی قربانی در دقیقه 76 پادوانی در دقیقه 80  به ثمر رساندند.

تیم نفت بعد از اخراج تیموریان و 10 نفره شدن تراکتورسازی بر فشار حملات خود اضافه کرد و توپ و میدان را در اختیار گرفت.

علیرضا فغانی داور مسابقه آندرانیک تیموریان بازیکن تراکتورسازی را در دقیقه 63 با کارت قرمز از میدان اخراج کرد. سیامک کوروشی از تیم نفت هم کارت زرد گرفت.

کلید واژه ها : تراکتورسازی - نفت تهران - نائب قهرمانی - هفته سی‌ام - لیگ برتر
نظرات بینندگان
as ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
ارسال نظر
comment واقعا به شما احساس شرم دارم و ناراحتم که چرا در ایران زندگی میکنید. چرا در تبریز شایعه ایجاد کردید مقابل آن همه هوادار؟
هوادار تراکتور ۰۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
ارسال نظر
comment با سلام
تیم تراکتور سازی این بازی رو علاوه بر نا داوری بلکه به کسانی که برای حفظ چند دقیقه ای آرامش ورزشگاه تلاش می کردند و به کادر فنی و مربیان و تماشا گران با دروغی بزرگ گفتند که بازی سپاهان و سایپا 2-2 شده است باخته است.
تونی با شنیدن تساوی این دو تیم دستور به عقب کشیدن بازیکنان کرد و تراکتور در این باور بود که قهرمان شده است و تماشا گران هم به علت قطع بودن اینترنت در آن مواقع نمی توانستند از نتیجه حقیقی با خبر شوند.حتی این را لحظه ی به پایان رسیدن بازی این دو تیم هم اثبات می کند که چگونه بازیکنان و تماشاگران به شدت ابراز خوشحالی میکردند.
و بعد از حدود 10 دقیقه تماشاگران و بازیکنان فهمیدند که تیم سپاهان قهرمان شده است و به شدت ناراحت شدند .
چون به تیمی که ظلم و نا انسافی شده است تراکتور سازی تبریز می باشد شاید هیچ توجهی نشود ولی اگر در هرجای دنیا یا به هر تیم جهان این اتفاق می افتاد به یقین برخوردی شدید با مجرم می شد و نتیجه بازی هم تغییر می یافت.
با تشکر از توجه شما.
تماشاچی - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
ارسال نظر
comment این که میگن همه ورزشگاه و کادر فنی و مربی و ... اطلاعی از نتیجه بازی های همزمان نداشتن از نظر یک بچه هم قابل قبول و باور نیست . تراکتور از ترس خوردن گلهای بیشتر رفت تو دفاع مثل نفت که بعد از زدن گل اول دفاعی بازی کرد . من بازی را از اول تا آخرش دیدم و خود گوینده تلویزیونی هم مدام نتیجه ها را رصد میکرد و غیر ممکنه که کسی توی هر تیم دنبال و پیگیر نتیجه بازی های همزمان نبوده باشه . بهرحال دوست داشتم نفت که از اول لیگ زحمت زیادی کشیده بود قهرمان بشه ولی سپاهان را هم دوست دارم ولی تراکتور لیاقت قهرمانی را نداشت که خطیبی با اون همه زحمتی که کشیده بود را راحت بیرونش کردن . امید داشته باشید سال آینده اگه عمری بود بازم شاید بتونین برسین به قهرمانی
ناشناس ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
ارسال نظر
comment اگه در هر صورت نتیجه بازی ها توسط شما تغییر پیدا نکنه حق تراکتور اینه که به فیفا شکایت کنه تا شاید از این کار های کثیف دست بردارید.
سپاهانی ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
ارسال نظر
comment ما سپاهانیمو حالا حالا قهرمانیم
علی تبریزی ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
ارسال نظر
comment عجب خبری گذاشتید.به نظر شما همین چند سطر برای آن همه اتفاقات دیروز بازی تراکتور کافی بود .شرمتان باد.
هوادار تراکتور ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
ارسال نظر
comment تویی که میگی همه از نتیجه واقعی خبر داشتند و میگی تا آخر بازی رو دیدی پس چرا بعد از پایان مسابقه همه تماشاگران وارد زمین شدند و خوشحالی کردند آیا این حالت رو عقل قبول میکنه تیمی که چند دقیقه با قهرمانی فاصله داشت میاد و برای نایب قهرمانی خوشحال میشه؟
والبته همه رسانه ها مثل ورزش3 و سایت90 همه دروغ میگن و تو راست میگی؟
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.