زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
برنامه هفته نهم تا یازدهم لیگ دسته سوم

برنامه هفته نهم تا یازدهم لیگ دسته سوم

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته نهم تا یازدهم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل96-95 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه کامل هفته نهم تا یازدهم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور به شرح زیر است:
هفته نهم
جمعه12آذر95

آرامش طوس مشهد – انتظار بجنورد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
سبحان دارو رشت – سرخ جامگان اریا- ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهدای ماکران میاندرود – کاوه شهرداری ورامین- ساعت 14 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
شهید باقری اسلام اباد – فجر دهلران- ساعت 14 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام آباد
پاراگ تهران – کاویان نقده- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
آلومینیوم آبسگون – آبیدر سنندج - ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران
شهدا شهباز شازند – پریز درود- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
پیام چغادک بوشهر – ابوذر باشت- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا  چغادک بوشهر
خانه هنرمندان – جهاد نصر سیرجان- ساعت 14 – ورزشگاه خوروش اران و بیدگل
بستنی اعتمادیان قائن – انصار بهاباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهید امین زاده  قائن
شنبه 13آذر95
استقلال میاندرود – شیرین فراز آق قلا- ساعت 14 – ورزشگاه متقی ساری
کشاورز لواسان – آرش ری- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا لواسان تهران
استقلال جوان خان ببین – پیروزی گرمسار- ساعت 14 – ورزشگاه آزادی گرگان
میرزا کوچک صومعه سرا – فاتحان پاس قم- ساعت 14 – ورزشگاه کارگران صومعه سرا گیلان
عقاب تبریز – الماس فوم خلخال- ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی2 تبریز
پارسه شیراز – شهرداری بم- ساعت 14 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
یاران حجازی – شهدا ساری- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
استقلال لموک قائمشهر – شمیران – ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا بالالموک قائمشهر
شهرداری آستارا – عمران شهرداری ساری– ساعت 14:15- ورزشگاه وحدت آستارا گیلان
فرید کرج – شهدای رزکان کرج– ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا لواسان
شاهین مهر تهران – ماهان تندیس تهران– ساعت 14:15- ورزشگاه اتکا تهران
بهره برداری مترو – رستگار دندی زنجان– ساعت 14:15- ورزشگاه هویزه تهران
یکشنبه 14آذر95
استقلال شوشتر – نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی شوشتر
پیروزی برازجان – پردیس خرم آباد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی برازجان
کیان بختیاری (زاگرس)-استقلال خرمشهر - ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ازنا جوان شازند – پرسپولیس شوش- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند 
آرمان صدرا شیراز – ستارگان بستانو بندرعباس- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا سیمان شیراز
تندر نیک شهر – مس نوین کرمان- ساعت 14 – ورزشگاه شهید صغیرانیک شهر سیستان و بلوچستان
صفاهان اصفهان – قرمز پوشان کیش- ساعت 14 – ورزشگاه تختی اصفهان
هفته دهم
پنجشنبه18آذر95

انتظار بجنورد-استقلال جوان خان ببین- ساعت 14 – ورزشگاه تختی بجنورد
کاوه شهرداری ورامین-شهرداری آستارا- ساعت 14 – ورزشگاه تختی ورامین
شهدای رزکان کرج-سبحان دارو رشت- ساعت 14 – ورزشگاه شریعتی کرج
آبیدر سنندج-شاهین مهر تهران- ساعت 14 – ورزشگاه ملک نیا سنندج
الماس فوم خلخال-پاراگ تهران- ساعت 14 – ورزشگاه تختی خلخال اردبیل
فجر دهلران- بهره برداری مترو- ساعت 14 – ورزشگاه تختی دهلران ایلام
نفتون مسجد سلیمان-شهدا شهباز شازند- ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجدسلیمان
پردیس خرم آباد-کیان بختیاری زاگرس- ساعت 14 – ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خرمشهر – پیام چغادک بوشهر- ساعت 14 – ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
جهاد نصر سیرجان-تندر نیک شهر– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی سیرجان کرمان
شهرداری بم – خانه هنرمندان– ساعت 14:15- ورزشگاه فجر بم
فجر رفسنجان – بستنی اعتمادیان قائن– ساعت 14:15- ورزشگاه سرداران لاهیجان رفسنجان
استیل آدینه – کشاورز لواسان– ساعت 14:15- ورزشگاه شهید کلهر شهریار 
شیرین فراز آق قلا – استقلال لموک قائمشهر– ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا گلستان
آرش ری – آرامش طوس مشهد– ساعت 14:15- ورزشگاه هویزه تهران
پیروزی گرمسار – استقلال میاندرود– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی گرمسار
سرخ جامگان آریا – پدیده پارس آباد– ساعت 14:15- ورزشگاه سرداران آزادگان قزوین
جمعه19آذر95
شمیران – یاران حجازی- ساعت 14 – ورزشگاه سرداران شهید شمیران تهران
کاویان نقده – شهید باقری اسلام آباد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی نقده
مهرگان دره شهر – عقاب تبریز- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر 
پریز درود – ازنا جوان شازند- ساعت 14 – ورزشگاه تختی درود
پرسپولیس شوش – پیروزی برازجان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی شوش 
استقلال ملاثانی – استقلال شوشتر- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان
مس نوین کرمان – صفاهان اصفهان- ساعت 14 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
ستارگان بستانو بندر عباس – پارسه شیراز - ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو هرمزگان
انصار بهاباد – آرمان صدرا شیراز- ساعت 14 – ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد یزد
آریا سپاهان تهران – فرید کرج- ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
فاتحان پاس قم – شهدای ماکران میاندرود– ساعت 14:15- ورزشگاه حیدیران قم
رستگار دندی زنجان – آلومینیوم آبسگون– ساعت 14:15- ورزشگاه کارگران زنجان
هفته یازدهم
سه شنبه 23آذر95

استقلال میاندرود-انتظار بجنورد- ساعت 14 – ورزشگاه متقی ساری
آرامش طوس مشهد – استیل آدینه- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
استقلال جوان خان ببین – آرش ری- ساعت 14 – ورزشگاه آزادی گرگان
سبحان دارو رشت- آریا سپاهان تهران- ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
عمران شهرداری ساری-کاوه شهرداری ورامین- ساعت 14 – ورزشگاه صنایع چوب ساری
پدیده پارس آباد – شهدای رزکان کرج- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کلانتری پارس اباد
میرزا کوچک صومعه سرا-سرخ جامگان آریا- ساعت 14 – ورزشگاه کارگران صومعه سرا
شهدای شهباز شازند-استقلال ملاثانی- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
پارسه شیراز – انصار بهاباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
خانه هنرمندان – ستارگان بستانو بندر عباس- ساعت 14 – ورزشگاه خوروش آران و بیدگل
بهره برداری مترو – کاویان نقده- ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
پاراگ تهران – مهرگان دره شهر- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
چهار شنبه24آذر95
شهید باقری اسلام اباد – الماس فوم خلخال- ساعت 14 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام اباد
ابوذر باشت – استقلال خرمشهر- ساعت 14 – ورزشگاه تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
پیام چغادک بوشهر – پردیس خرم اباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا چغادک بوشهر
کیان بختیاری زاگرس –پرسپولیس شوش- ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ازنا جوان شازند – نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
پیروزی برازجان – پریز درود- ساعت 14 – ورزشگاه تختی برازجان بوشهر
صفاهان اصفهان- جهاد نصر سیرجان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی اصفهان
آرمان صدرا شیراز- فجر رفسنجان- ساعت 14 – ورزشگاه شهداسیمان شیراز
تندر نیک شهر – شهرداری بم- ساعت 14 – ورزشگاه شهید صغیرا نیک شهر سیستان و بلوچستان
استقلال لموک قائمشهر-پیروزی گرمسار- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا بالا لموک قائمشهر
شهدای ساری - شمیران- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا ساری
یاران حجازی – شیرین فراز آق قلا- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری آستارا – فاتحان پاس قم- ساعت 14 – ورزشگاه وحدت استارار گیلان
آلومینیوم آبسگون- فجر دهلران- ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران
ماهان تندیس تهران – آبیدر سنندج- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
قرمز پوشان کیش- مس نوین کرمان- ساعت 14 – ورزشگاه المپیک کیش
پنجشنبه25آذر95
شاهین مهر تهران – رستگار دندی زنجان- ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران
 
کلید واژه ها : سازمان لیگ - لیگ دسته سوم - برنامه مسابقات - فصل 96-95 - هفته نهم تا یازدهم