زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
برنامه  دهم تا دوازدهم مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان اعلام شد

برنامه دهم تا دوازدهم مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور فصل 96-95 از هفته دهم تا دوازدهم را اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور فصل 96-95 را از هفته دهم  تا دوازدهم گروه یک الی چهار را به شرح زیر اعلام کرد:
هفته دهم 
پنجشنبه 27 آبان 95
شهدا قائمشهر- ملوان بندرانزلی ساعت 14:15 ورزشگاه مولایی قائمشهر
پیشگامان مشهد- استیل البرز آق قلا ساعت 14:15 ورزشگاه تختی مشهد
متین بابل- هدف بابلسر ساعت 14:15 ورزشگاه موزیرج بابل
شهرداری رشت- پدیده ساری ساعت 14:15 ورزشگاه عضدی رشت
ذوب آهن اردبیل- شهرداری اردبیل ساعت 14:15 ورزشگاه علی دایی اردبیل 
مهدیه تبریز- دبیری تبریز ساعت 14:15 ورزشگاه پارک صنعت تبریز
گسترش فولاد تبریز- ایرانیان اردبیل ساعت 14:15 ورزشگاه مرزداران تبریز

جمعه 5 آذر 95
البدربندرکنگ – فولاد یزد ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی بندرکنگ
خلیج فارس شیراز- استقلال بوشهر ساعت 14:15   ورزشگاه دستغیب شیراز
مس کرمان – برق جدید شیراز ساعت 14:15   ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
آریان اهواز- نفت آبادان  ساعت 14:30    ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
سپاهان یاسوج- فولاد خوزستان ساعت 14:15   ورزشگاه تختی یاسوج
شنبه 6 آذر 95
ذوب آهن اصفهان – نوژن اصفهان ساعت 14:15   ورزشگاه منتظری درچه
هفته یازدهم
پنجشنبه 4 آذر ماه 95
ملوان بندر انزلی- استیل البرز آق قلا ساعت 14:00   ورزشگاه کلویر انزلی
شهدای قائمشهر – متین بابل ساعت 14:00   ورزشگاه مولایی قائمشهر
پدیده ساری- پیشگامان مشهد ساعت 14:00   ورزشگاه اختصاصی تیر کلا
هدف بابلسر- شهرداری رشت ساعت 14:00   ورزشگاه علیزاده بابلسر
شهرداری اردبیل- دبیری تبریز ساعت 12:30  ورزشگاه علی دایی اردبیل
مهدیه تبریز- نود ارومیه ساعت 14:00   ورزشگاه پارک صنعت تبریز
ایرانیان اردبیل- ذوب آهن اردبیل ساعت 14:30   ورزشگاه علی دایی اردبیل
جمعه 12 آذر95
سپاهان اصفهان- آریان اهواز ساعت 14:00   ورزشگاه صفائیه اصفهان
فولاد خوزستان – ذوب آهن اصفهان ساعت 14:15   ورزشگاه اختصاصی اهواز
نفت آبادان- سپاهان یاسوج ساعت 14:15   ورزشگاه پیروز آبادان
برق شیراز- خلیج فارس شیراز ساعت 14:15   ورزشگاه اختصاصی شیراز
برق جدید شیراز – البدر بندرکنگ ساعت 14:15   ورزشگاه صنایع زرهی شیراز
استقلال بوشهر- مس کرمان ساعت 12:15   ورزشگاه بهشتی بوشهر
هفته دوازدهم
پنجشنبه 11 آذرماه 95
متین بابل – ملوان بندرانزلی ساعت 14:30  ورزشگاه موزیرج بابل
استیل البرز آق قلا- پدیده ساری  ساعت 14:30  ورزشگاه شهدا آق قلا
شهرداری رشت – شهدای قائمشهر ساعت 12:00  ورزشگاه عضدی رشت
پیشگامان مشهد- هدف بابلسر ساعت 12:00  ورزشگاه تختی مشهد
نود ارومیه – دبیری تبریز ساعت 12:00ورزشگاه مخابرات ارومیه
شهرداری اردبیل- ایرانیان اردبیل ساعت 12:00  ورزشگاه علی دایی اردبیل
گسترش فولاد تبریز- مهدیه تبریز ساعت 12:00ورزشگاه مرزداران تبریز
جمعه 19 آذر 95
نوژن اصفهان – فولاد خوزستان ساعت 14:00  ورزشگاه ازادی خوراسگان
سپاهان یاسوج- سپاهان اصفهان ساعت 14:00  ورزشگاه تختی یاسوج
ذوب آهن اصفهان- نفت آبادان ساعت 14:00  ورزشگاه منتظری درچه
فولاد یزد- برق جدید شیراز ساعت 14:00  ورزشگاه پاک نژاد یزد
مس کرمان- برق شیراز ساعت 14:00  ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
البدر بندرکنگ – استقلال بوشهر ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی بندرکنگ



کلید واژه ها : فوتبال- ایران- نونهالان