زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته اول امید اعلام شد

برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته اول امید اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته اول امید باشگاه های کشور فصل 96-95 را اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات اعلام کرد تیم پرسپولیس شیراز به دلیل واگذاری برق شیراز جانشین این تیم در گروه یک مسابقات شد . ضمن اینکه برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته اول امید باشگاه های کشور فصل 96-95 را به شرح زیر است: 
هفته چهارم
جمعه 28 آبان 95
فولاد یزد- فجرشهید سپاسی ساعت 14:30 ورزشگاه پاک نژاد یزد
البدر بندرکنگ- گل گهر سیرجان  ساعت 14:45 ورزشگاه اختصاصی بندرکنگ
توحید بوشهر – ایرانجوان بوشهر- ساعت 14:45 ورزشگاه بهشتی بوشهر
پارس جنوبی جم- پرسپولیس شیراز ساعت 14:45 ورزشگاه اختصاصی جم
بعثت کرمانشاه- آلومینیوم اراک ساعت 14:30  ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
برق شیراز- خیبر خرم آباد ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی شیراز
گهر زاگرس دورود- شرکت ملی حفاری اهواز ساعت 14:30  ورزشگاه تختی دورود
کاسپین قزوین 0 صبای آریائیان ساعت 14:30  ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
شهرداری تبریز- گسترش فولاد تبریز ساعت 14:30  ورزشگاه پارک صنعت تبریز
شهرداری اردبیل- شهرداری مهاباد ساعت 14:30  ورزشگاه علی دایی اردبیل
پرسپولیس قائمشهر- فرابرتر فریدونکنار ساعت 14:30  ورزشگاه وطنی قائمشهر
شهرداری نوشهر- نساجی مازندران ساعت 14:30  ورزشگاه هفت تیر چالوس
هفته پنجم
پنجشنبه 4 آذر 95
فجرشهید سپاسی- البدر بندرکنگ ساعت 14:30  ورزشگاه دستغیب شیراز
ایرانجوان بوشهر- فولاد یزد ساعت 14:30  ورزشگاه بهشتی بوشهر
گل گهرسیرجان- پارس جنوبی جم ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی سیرجان
پرسپولیس شیراز- توحید بوشهر ساعت 12  ورزشگاه دستغیب شیراز
آلومینیوم اراک- برق شیراز ساعت 14:30  ورزشگاه امام خمینی اراک
شرکت ملی حفاری اهواز- بعثت کرمانشاه ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی اهواز
 خیبرخرم آباد- کاسپین قزوین ساعت 14:30  ورزشگاه تختی خرم آباد
صبای آریائیان البرز- گهر زاگرس دورود ساعت 14:30  ورزشگاه کارگران کرج
گسترش فولاد تبریز- شهرداری اردبیل ساعت 14:30  ورزشگاه مرزداران تبریز
شهرداری مهاباد – شهرداری نوشهر ساعت 14:30  ورزشگاه آزادی مهاباد
نساجی مازندران – پرسپولیس قائمشهر ساعت 14:30  ورزشگاه وطنی قائمشهر
جمعه 5 آذر 95
فرابرتر فریدونکنار- شهرداری تبریز ساعت 14:30  ورزشگاه آزادی فریدونکنار
هفته ششم
پنجشنبه 11 آذر 95
ایرانجوان بوشهر – فجرشهید سپاسی ساعت 14:30  ورزشگاه بهشتی بوشهر
پارس جنوبی جم- البدر بندرکنگ ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی جم
فولاد یزد – پرسپولیس شیراز ساعت 14:30  ورزشگاه پاک نژاد یزد
شرکت ملی حفاری اهواز- آلومینیوم اراک ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی اهواز
کاسپین قزوین- برق شیراز ساعت 14:30  ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
گهر زاگرس دورود- خیبرخرم آباد ساعت 14:30  ورزشگاه تختی دورود
فرابرتر فریدونکنار- گسترش فولاد تبریز ساعت 14:30  ورزشگاه  آزادی فریدونکنار
شهرداری تبریز- نساجی مازندران ساعت 14:30  ورزشگاه پارک صنعت تبریز
جمعه 12 آذر 95
توحید بوشهر- گل گهرسیرجان ساعت 14:30  ورزشگاه بهشتی بوشهر 
شهرداری نوشهر- شهرداری اردبیل ساعت 14:30  ورزشگاه هفت تیر چالوس
بعثت کرمانشاه – صبای آریائیان البرز ساعت 14:30  ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
پرسپولیس قائمشهر- شهرداری مهاباد ساعت 14:30  ورزشگاه وطنی قائمشهر
هفته هفتم
پنجشنبه 18 آذر 95
فجرشهید سپاسی- پارس جنوبی جم ساعت 14:15  ورزشگاه دستغیب شیراز
البدربندرکنگ- توحید بوشهر ساعت 14:30  ورزشگاه اختصاصی بندر کنگ
جمعه 19 آذر 95
پرسپولیس شیراز- ایرانجوان بوشهر ساعت 14:15  ورزشگاه دستغیب شیراز
گل گهر سیرجان – فولاد یزد ساعت 14:15  ورزشگاه اختصاصی سیرجان
آلومینیوم اراک – کاسپین قزوین ساعت 14:15  ورزشگاه امام خمینی اراک
صبای آریائیان البرز- شرکت ملی حفاری اهواز ساعت 14:15  ورزشگاه کارگران کرج
برق شیراز- گهر زاگرس دورود ساعت 14:15  ورزشگاه اختصاصی شیراز
خیبرخرم اباد- بعثت کرمانشاه ساعت 14:15  ورزشگاه تختی خرم آباد
گسترش فولاد تبریز- شهرداری نوشهر ساعت 14:15  ورزشگاه مرزداران تبریز
نساجی مازندران- فرابرتر فریدونکنار ساعت 14:15  ورزشگاه وطنی قائمشهر
شهرداری اردبیل- پرسپولیس قائمشهر ساعت 14:15  ورزشگاه علی دایی اردبیل
شهرداری مهاباد- شهرداری تبریز ساعت 14:15  ورزشگاه  آزادی مهاباد



کلید واژه ها : برنامه- لیگ- امید