زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تغییر برنامه 3 هفته لیگ دسته اول

تغییر برنامه 3 هفته لیگ دسته اول

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال از تغییر برنامه 3 هفته لیگ دسته اول فصل 96-95 خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: با توجه به صعود تیم های لیگ دسته اول به مراحل بالاتر جام حذفی و همچنین در نظر گرفتن برگزاری مراسم رحلت حضرت رسول(ص) و شهادت امام رضا(ع) برنامه های جدید هفته های پانزدهم، شانزدهم و هفدهم فصل 96-95 به شرح زیر است:


هفته پانزدهم

پنجشنبه 11 آذر 95

نساجی مازندران- فولاد یزد- ساعت  14:00-  ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر

خیبرخرم‌آباد - استقلال اهواز- ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی خرم آباد

بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت  14:15-  ورزشگاه اکباتان تهران

ملوان بندرانزلی - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  14:15-  ورزشگاه تختی انزلی

فجرسپاسی شیراز - خونه به خونه مازندران- ساعت  14:15-  ورزشگاه حافظیه شیراز

گل‌گهر سیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت  14:15-  ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان    

مس کرمان - راه‌آهن تهران- ساعت  14:15-  ورزشگاه امام علی کرمان

ایرانجوان بوشهر - سپیدرود رشت- ساعت  14:30-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

نفت مسجدسلیمان- اکسین البرز - ساعت  14:30-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان    

*هفته شانزدهم

چهارشنبه 17  آذر95

اکسین البرز - ایرانجوان بوشهر- ساعت  14:00    -  ورزشگاه انقلاب کرج

راه‌آهن تهران - نساجی مازندران - ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران

سپیدرود رشت- گل‌گهر سیرجان- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید عضدی رشت

فولادیزد - فجرسپاسی شیراز- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید نصیری یزد

خونه به خونه مازندران - ملوان بندرانزلی- ساعت  14:00-  ورزشگاه هفتم تیربابل

آلومینوم اراک - بادران تهران- ساعت 14:00-  ورزشگاه امام خمینی اراک

مس رفسنجان - خیبر خرم‌آباد    - ساعت  14:00-  ورزشگاه شهداء رفسنجان 

پارس جنوبی جم بوشهر - استقلال اهواز- ساعت      14:15-  ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر

نفت مسجدسلیمان - مس کرمان- ساعت  14:30-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان    

*هفته هفدهم
 چهارشنبه 24  آذر95

بادران تهران - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  14:00-  ورزشگاه اکباتان تهران

خیبر خرم‌آباد - خونه به خونه مازندرا    - ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی خرم آباد

فجرسپاسی شیراز - آلومینیوم اراک- ساعت  14:00-  ورزشگاه حافظیه شیراز

گل‌گهر سیرجان - فولادیزد- ساعت  14:00-  ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان

نساجی مازندران - سپیدرود رشت- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

ملوان بندرانزلی - نفت مسجدسلیمان- ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی انزلی

مس کرمان - اکسین البرز- ساعت  14:00-  ورزشگاه امام علی کرمان

استقلال اهواز - مس رفسنجان-ساعت 14:15-  ورزشگاه تختی اهواز 

ایرانجوان بوشهر - راه‌آهن تهران – ساعت 14:15-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
 
کلید واژه ها : لیگ- برنامه- تغییر برنامه