زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
اعلام برنامه هفته پنجم تا هشتم لیگ دسته سوم

اعلام برنامه هفته پنجم تا هشتم لیگ دسته سوم

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته پنجم تا هشتم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 96-95 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، برنامه کامل هفته پنجم تا هشتم مسابقات لیگ دسته سوم به شرح زیر است:
هفته پنجم
شنبه 15 آبان 95

شهید باقری اسلام آباد – شاهین مهر تهران –ساعت 14 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام اباد
مهرگان دره شهر- رستگار دندی زنجان- ساعت 14- ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
پدیده پارس آباد- شهرداری آستارا– ساعت 14 – ورزشگاه شهید کلانتری پارس اباد
استقلال میاندرود –  استقلال لموک قائمشهر- ساعت14:15- ورزشگاه متقی ساری
استیل آدینه-شیراین فراز آق قلا- ساعت14:15- ورزشگاه شهید کلهر شهریار
آرامش طوس مشهد- شهدای ساری- ساعت14:15- ورزشگاه تختی مشهد
استقلال جوان خان بین -  یاران حجازی- ساعت14:15- ورزشگاه آزادی گرگان
آرش ری – پیروزی گرمسار- ساعت14:15- ورزشگاه هویزه تهران
سبحان دارورشت-  عمران شهرداری ساری- ساعت14:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
فرید کرج – کاوه شهرداری ورامین- ساعت14:15- ورزشگاه شریعتی کرج
کشاورز لواسان-  شمیران- ساعت14:15- ورزشگاه شهدا لواسان
عقاب تبریز- آبیدر سنندج- ساعت 14:30- ورزشگاه پایگاه هوایی تبریز
پاراگ تهران-ماهان تندیس تهران- ساعت 14:30- ورزشگاه شهید کشوری تهران
ازنا جوان شازند-  پیام چغادک بوشهر- ساعت 14:30- ورزشگاه فتح المبین شازند
استقلال شوشتر- استقلال خرمشهر- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی شوشتر
پارسه شیراز -  صفاهان اصفهان- ساعت 14:30- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
یکشنبه آبان 95
الماس فوم خلخال –فجر دهلران - ساعت14- ورزشگاه تختی خلخال
پیروزی برازجان-کیان بختیاری (زاگرس) - ساعت 14- ورزشگاه تختی برازجان
نفتون مسجد سلیمان- پرسپولیس شوش- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
فجر رفسنجان- جهاد نصر سیرجان- ساعت 14- ورزشگاه سرداران لاهیجان رفسنجان
آریا سپاهان تهران – فاتحان پاس قم- ساعت14:15- ورزشگاه هویزه تهران
میرزا کوچک صومعه سرا- شهدای ماکران میاندرود- ساعت14:15- ورزشگاه کارگران صومعه سرا
استقلال ملاثانی- پردیس خرم اباد- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا ملاثانی
خانه هنرمندان- تندر نیک شهر- ساعت 14:30- ورزشگاه خوروش آران بیدگل
آرمان صدرا شیراز- قرمز پوشان کیش- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا سیمان شیراز
بستنی اعتمادیان قاین – مس نوین کرمان- ساعت 14:30- ورزشگاه شهیدامین زاده قاین
انصار بهاباد – شهرداری بم- ساعت 14:30- ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد
شهدا شهباز شازند-ابوذر باشت- ساعت 14:30- ورزشگاه فتح المبین شازند
دوشنبه 17 آبان 95 
بهره برداری مترو تهران -  آلومینیوم آبسگون- ساعت14:15- ورزشگاه هویزه تهران
هفته ششم
شنبه 22 آبان 95

شهدای ساری – استقلال جوان خان ببین- ساعت14:15- ورزشگاه شهدا ساری
شمیران -   آرامش طوس مشهد- ساعت14:15- ورزشگاه سرداران شهید شمیران
یاران حجازی-استقلال میاندرود- ساعت14:15- ورزشگاه تختی مشهد
پیروزی گرمسار-  استیل ادینه- ساعت14:15- ورزشگاه تختی گرمسار
انتظار بجنورد-  آرش ری- ساعت14:15- ورزشگاه تختی بجنورد
شیرین فراز آق قلا - کشاورز لواسان- ساعت14:15- ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا
شهرداری آستارا – میرزا کوچک صومعه سرا- ساعت 14:30- ورزشگاه وحدت آستارا
کاوه شهرداری ورامین –  سبحان دارو رشت- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی ورامین
فاتحان پاس قم-  فرید کرج- ساعت 14:30- ورزشگاه حیدریان قم
کاویان نقده – الماس فوم خلخال- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی نقده
ماهان تندیس تهران- شهید باقری اسلام آباد - ساعت 14:30- ورزشگاه راه آهن جنوب تهران
آبیدر سنندج-  پاراگ تهران- ساعت 14:30- ورزشگاه ملک نیا سنندج
پریز درود-  نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی درود
پرسپولیس شوش-  استقلال ملاثانی- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی شوش
مس نوین کرمان –  آرمان صدرا شیراز- ساعت 14:30- ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
یکشنبه 23 آبان 95
جهاد نصر سیرجان -  بستنی اعتمادیان قاین- ساعت 14- ورزشگاه تختی سیرجان
قرمز پوش کیش-پارسه شیراز- ساعت 14- ورزشگاه المپیک کیش
سرخ جامگان آریا-  شهدای رزکان کرج- ساعت14:15- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
شاهین مهر تهران – بهره برداری مترو- ساعت14:15- ورزشگاه اتکا تهران
عمران شهرداری ساری-  پدیده پارس آباد- ساعت14:15- ورزشگاه صنایع چوب ساری
رستگار دندی زنجان –عقاب تبریز- ساعت14:15- ورزشگاه کارگران زنجان
فجر دهلران-مهرگان دره شهر- ساعت14:15- ورزشگاه تختی دهلران
ابوذر باشت-ازنا جوان شازند- ساعت14:15- ورزشگاه تختی باشت
شهرداری بم- فجر رفسنجان- ساعت14:15- ورزشگاه فجر بم
پردیس خرم آباد-استقلال شوشتر- ساعت14:15- ورزشگاه تختی خرم اباد
استقلال خرمشهر-  شهدای شهباز شازند- ساعت 14:30- ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
صفاهان اصفهان- خانه هنرمندان- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اصفهان
پیام چغادک بوشهر-پیروزی برازجان- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا چغادک
ستارگان بستانوبندرعباس-  انصار بهاباد- ساعت 14:30- ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو
هفته هفتم
دوشنبه 1 آذر 95

پدیده پارس آباد-کاوه شهرداری ورامین- ساعت14- ورزشگاه شهید کلانتری پارس آباد
آریا سپاهان تهران –  سرخ جامگان آریا- ساعت14:15- ورزشگاه هویزه تهران
مهرگان دره شهر- کاویان نقده- ساعت14:15- ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
عقاب تبریز-  فجر دهلران- ساعت14:15- ورزشگاه پایگاه هوایی تبریز
شهید باقری اسلام آباد –  آبیدر سنندج- ساعت14:15- ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام اباد
سبحان دارورشت-   فاتحان پاس قم- ساعت14:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
استقلال ملاثانی- پریز درود- ساعت14:15- ورزشگاه شهدا ملاثانی
کیان بختیاری(زاگرس)- پیام چغادک بوشهر- ساعت14:15- ورزشگاه انقلاب شهرکرد
استقلال شوشتر-پرسپولیس شوش- ساعت14:15- ورزشگاه تختی شوشتر
استقلال لموک قائمشهر-یاران  حجازی- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدای بالالموک قائمشهر
استقلال جوان خان بین -   شمیران- ساعت 14:30- ورزشگاه آزادی گرگان
استقلال میاندرود –   شهدای ساری- ساعت 14:30- ورزشگاه متقی ساری
استیل آدینه-انتظار بجنورد- ساعت 14:30- ورزشگاه شهید کلهر شهریار
آرامش طوس مشهد-  شیرین فراز آق قلا- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی مشهد
ازنا جوان شازند- استقلال خرمشهر- ساعت 14:30- ورزشگاه فتح المبین شازند
پاراگ تهران- رستگار دندی زنجان- ساعت 14:30- ورزشگاه شهید کشوری تهران
پارسه شیراز – مس نوین کرمان- ساعت 14:30- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
سه شنبه 2 آذر 95
فجر رفسنجان-  ستارگان بستانوبندرعباس –ساعت 14- ورزشگاه سرداران لاهیجان رفسنجان
پیروزی برازجان- ابوذر باشت- ساعت14:15- ورزشگاه تختی برازجان
تندر نیک شهر –  صفاهان اصفهان- ساعت14:15- ورزشگاه شهید صغیرا نیک شهر
بستنی اعتمادیان قاین – شهرداری بم- ساعت14:15- ورزشگاه شهیدامین زاده قاین
شهدای شهباز شازند- پردیس خرم اباد- ساعت14:15- ورزشگاه فتح المبین شازند
خانه هنرمندان- قرمز پوشان کیش- ساعت14:15- ورزشگاه خوروش آران بیدگل
آلومینیوم آبسگون- شاهین مهر تهران- ساعت 14:30- ورزشگاه اتکا تهران
آرمان صدرا شیراز- جهاد نصر سیرجان- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا سیمان شیراز
شهدای ماکران میاندرود -   شهرداری آستارا- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
بهره برداری مترو تهران -  ماهان تندیس تهران- ساعت 14:30- ورزشگاه هویزه تهران
کشاورز لواسان-  پیروزی گرمسار- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا لواسان
میرزا کوچک صومعه سرا -عمران شهرداری ساری- ساعت 14:30- ورزشگاه کارگرانصومعه سرا
هفته هشتم
شنبه 6 آذر 95

رستگاردندی زنجان- شهید باقری اسلام اباد- ساعت14:15- ورزشگاه کارگران زنجان
الماس فوم خلخال- مهرگان دره شهر- ساعت14:15- ورزشگاه تختی خلخال
شهدای رزکان کرج- آریا سپاهان تهران- ساعت14:15- ورزشگاه انقلاب کرج
فاتحان پاس قم – پدیده پارس آباد- ساعت14:15- ورزشگاه حیدریان قم
سرخ جامگان آریا – فرید کرج- ساعت14:15- ورزشگاه سرداران آزادگان قزوین
پریز درود – استقلال شوشتر- ساعت14:15- ورزشگاه تختی درود
نفتون مسجد سلیمان – استقلال ملاثانی- ساعت14:15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
آرش ری – استیل آدینه- ساعت 14:30- ورزشگاه هویزه تهران
شهدا ساری – استقلال لموک قائمشهر- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا ساری
شمیران – استقلال میاندرود- ساعت 14:30- ورزشگاه سرداران شهید شمیران
آبیدر سنندج – بهره برداری مترو- ساعت 14:30- ورزشگاه ملک نیا سنندج
شیرین فراز آق قلا - استقلال جوان خان بین- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا
یکشنبه 7 آذر 95
جهاد نصر سیرجان – پارسه شیراز– ساعت 14- ورزشگاه تختی سیرجان
قرمز پوشان کیش – تندر نیک شهر– ساعت 14- ورزشگاه المپیک کیش
مس نوین کرمان – خانه هنرمندان– ساعت 14- ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
پرسپولیس شوش – شهدا شهباز شازند- ساعت14:15- ورزشگاه تختی شوش
استقلال خرمشهر – پیروزی برازجان- ساعت14:15- ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
پردیس خرم آباد – ازنا جوان شازند- ساعت14:15- ورزشگاه تختی خرم آباد
فجر دهلران – پاراگ تهران- ساعت14:15- ورزشگاه تختی دهلران
انتظار بجنورد – کشاورز لواسان- ساعت14:15- ورزشگاه تختی بجنورد
شهرداری بم – آرمان صدرا شیراز- ساعت14:15- ورزشگاه فجر بم
ستارگان بستانو بندر عباس- بستنی اعتمادیان قاین - ساعت 14:30- ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو
انصار بهاباد – فجر رفسنجان- ساعت 14:30- ورزشگاه امام علی (ع) بهاباد
ماهان تندیس تهران -  آلومینیوم آبسگون- ساعت 14:30- ورزشگاه راه اهن جنوب تهران
کاویان نقده – عقاب تبریز- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی نقده
ابوذر باشت – کیان بختیاری(زاگرس) - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی باشت
پیروزی گرمسار- آرامش طوس مشهد- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی گرمسار
عمران شهرداری ساری – شهدای ماکران میاندرود- ساعت 14:30- ورزشگاه صنایع چوب ساری
کاوه شهرداری ورامین – میرزا کوچک صومعه سرا- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی ورامین
کلید واژه ها : سازمان لیگ - لیگ دسته سوم - فصل 96-95 - هفته پنجم تا هشتم