زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
اعلام برنامه هفته سوم و چهارم مرحله اول لیگ دسته سوم

اعلام برنامه هفته سوم و چهارم مرحله اول لیگ دسته سوم

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته های سوم و چهارم مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 96-95 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه مسابقات هفته سوم و چهارم لیگ دسته سوم به شرح زیر است:
هفته سوم
جمعه 30 مهر 95
شهدای رزکان کرج –کاوه شهرداری ورامین – ساعت 14:30 – ورزشگاه انقلاب کرج
شنبه 1 آبان 95
انتظار بجنورد – شیران فرازآق قلا - ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی بجنورد
تهران مبدل(استیل آدینه) – شهدای ساری - ساعت 14:15 – ورزشگاه شهید کلهر شهریار
آرامش طوس مشهد – استقلال لموک قائمشهر - ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی مشهد
آرش ری - شمیران - ساعت 14:15 – ورزشگاه هویزه تهران
استقلال جوان خان بین – استقلال میاندرود - ساعت 14:15 – ورزشگاه آزادی گرگان
کشاورز لواسان – پرسپولیس مشهد(یاران حجازی) - ساعت 14:15 – ورزشگاه شهدا لواسان
سبحان دارورشت – شهدای ماکران میاندرود - ساعت 14:15 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
فرید کرج – شهرداری آستارا - ساعت 14:15 – ورزشگاه شریعتی کرج
پدیده پارس آباد – میرزا کوچک صومعه سرا - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید کلانتری پارس آباد اردبیل
شهید باقری اسلام آباد – بهره برداری مترو - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام آباد کرمانشاه
پاراگ تهران – آلومینیوم آبسگون – ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
عقاب تبریز – شاهین مهر تهران - ساعت 14:30 – ورزشگاه پایگاههوایی تبریز
نفتون مسجد سلیمان – استقلال خرمشهر - ساعت 14:30 – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان 
استقلال شوشتر – پیام چغادک بوشهر - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی شوشتر
ازنا جوان شازند – پیروزی برازجان - ساعت 14:30 – ورزشگاه فتح المبین شازند
آرمان صدرا شیراز – تندر نیک شهر - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا سیمان شیراز 
یکشنبه 2 آبان 95
سرخ جامگان آریا – فاتحان پاس قم - ساعت 14:30 – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
آریا سپاهان تهران – عمران شهرداری ساری - ساعت 14:30 – ورزشگاه هویزه تهران
کاویان نقده – رستگاردندی زنجان - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی نقده
الماس فوم خلخال – آبیدر سنندج - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی خلخال 
مهرگان دره شهر- ماهان تندیس تهران - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید کلیوند دره شهر
شهدای شهباز شازند – کیان بختیاری(زاگرس) - ساعت 14:30 – ورزشگاه فتح المبین شازند
بستنی اعتمادیان قاین – صفاهان اصفهان - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید امین زاده  قاین
پارسه شیراز – خانه هنرمندان - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
استقلال ملاثانی – ابوذر باشت - ساعت 14:45 – ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان
پریز درود – پردیس خرم آباد - ساعت 14:45 – ورزشگاه تختی درود
ستارگان بستانو بندرعباس – جهاد نصر سیرجان - ساعت 14:45 – ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو
انصاربهاباد – مس نوین کرمان - ساعت 14:45 – ورزشگاه آمام علی(ع) بهاباد یزد
فجر رفسنجان – آب و برق کیش - ساعت 14:45 – ورزشگاه سرداران لاهیجان رفسنجان
هفته چهارم
شنبه 8 آبان 95
آب و برق کیش – بسنتی اعتمادیان قاین - ساعت 14 – ورزشگاه المپیک کیش
شیرین فرازآق قلا – آرش ری - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا
پرسپولیس مشهد (یاران حجازی) – آرامش طوس مشهد - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی مشهد
پیروزی گرمسار – انتظار بجنورد - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی گرمسار
شهدای ساری – کشاورز لواسان - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید متقی ساری
شمیران – تهران مبدل (استیل آدینه)- ساعت 14:30 – ورزشگاه سرداران شهید شمیران
کاوه شهرداری ورامین – آریا سپاهان تهران - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی ورامین
فاتحان پاس قم – شهدای رزکان کرج - ساعت 14:30 – ورزشگاه هلال احمر قم
مس نوین کرمان – فجر رفسنجان - ساعت 14:30 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
استقلال لموک قائمشهر – استقلال جوان خان بین - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا بالالموک قائمشهر
شهرداری آستارا – سبحان دارو رشت - ساعت 14:45 – ورزشگاه وحدت آستارا
آلومینیوم آبسگون – شهید باقری اسلام آباد - ساعت 14:345 – ورزشگاه اتکا تهران
فجر دهلران – کاویان نقده - ساعت 14:45 – ورزشگاه تختی دهلران
رستگار دندی زنجان – الماس فوم خلخال - ساعت 14:45 – ورزشگاه کارگران زنجان
پرسپولیس شوش – پریز درود - ساعت 14:45 – ورزشگاه تختی شوش 
کیان بختیاری (زاگرس) – ازنا جوان شازند- ساعت 14:45 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
یکشنبه 9 آبان 95
آبیدر سنندج – مهرگان دره شهر- ساعت 14:30 – ورزشگاه ملک نیا سنندج
ماهان تندیس تهران – عقاب تبریز- ساعت 14:30 – ورزشگاه راه آهن جنوب
شاهین مهر تهران – پاراگ تهران - ساعت 14:30 – ورزشگاه مرغوبکار تهران
پردیس خرم آباد – نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خرمشهر – استقلال ملاثانی- ساعت 14:30 – ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
ابوذر باشت – استقلال شوشتر - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی باشت
پیام چغادک بوشهر- شهدای شهباز شازند - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا چغادک
عمران شهرداری ساری- فرید کرج - ساعت 14:30 – ورزشگاه صنایع چوب ساری
شهدای ماکران میاندرود – پدیده پارس آباد - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
صفاهان اصفهان – آرمان صدرا شیراز - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی اصفهان
تندر نیک شهر –پارسه شیراز - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید صغیرا نیک شهر
شهرداری بم – ستارگان بستانو بندرعباس- ساعت 14:30 – ورزشگاه فجر بم
جهاد نصر سیرجان – انصار بهاباد - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی سیرجان
کلید واژه ها : سازمان لیگ - برنامه بازی ها - لیگ دسته سوم - مرحله اول - فصل96-95