زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
برنامه هفته اول و دوم مسابقات لیگ قهرمانی نوجوانان

برنامه هفته اول و دوم مسابقات لیگ قهرمانی نوجوانان

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته اول ودوم دیدارهای لیگ قهرمانی نوجوانان باشگاه های کشور فصل 96-95 ازگروه یک تا چهار را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه مسابقات هفته اول و دوم لیگ قهرمانی نوجوانان کشور به شرح زیر است:
هفته اول
پنجشنبه 29 مهر95 

پدیده ساری – نساجی مازندران – ساعت 15 – ورزشگاه اختصاصی تیرکلا مازندران  
پدیه مشهد – متین بابل - ساعت 15 – ورزشگاه تختی مشهد
جمعه 30 مهر95
شهرداری نوشهر – مقاومت تهران - ساعت 15 – ورزشگاه هفت هتیر چالوس
پیروزی ساری – دانش فریدونکنار - ساعت 15 – ورزشگاه صنایع چوب و کاغذ ساری
چهارشنبه 5 آبان 95 
نفت آبادان - نفت اهواز - ساعت 15:15 – ورزشگاه پیروز آبادان
پنجشنبه 6 آبان95
سپاهان گیلان – دخانیات گیلان - ساعت 15 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
تراکتور سازی تبریز – گسترش فولاد تبریز - ساعت 15 – ورزشگاه اختصاصی تبریز 
شاهین شهرداری بوشهر – امید گناوه - ساعت 15:15 – ورزشگاه بهشتی بوشهر
فولاد خوزستان – برق جدید شیراز - ساعت 15:15 – ورزشگاه اختصاصی اهواز
فجر شهید سپاسی – البدر بنرد کنگ - ساعت 15 – ورزشگاه دستغیب شیراز 
مس رفسنجان – ذوب آهن اصفهان - ساعت 15 – ورزشگاه شهدا رفسنجان 
شهرداری بندرعباس -  مس کرمان - ساعت 15 – ورزشگاه تختی بندرعباس
جمعه 7 آبان 95 
ملوان بندر انزلی – پور البرز - ساعت 15 – ورزشگاه کلویر انزلی
هفته دوم
 پنجشنبه 6 آبان 95

پیروزی ساری – شهرداری نوشهر - ساعت 14:45 – ورزشگاه صنایع چوب و کاغذ ساری 
نساجی مازندران – مقاومت تهران - ساعت 14:45 – ورزشگاه وطنی قائمشهر
دانش فریدونکنار – پدیده مشهد - ساعت 14:45 – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
جمعه 7 آبان 95
متین بابل – پدیده ساری - ساعت 14:45 – ورزشگاه موذریج بابل
پنجشنبه 13 آبان95 
گسترش فولاد تبریز – صبای قم - ساعت 14:45 – ورزشگاه ابوذر تبریز
دخانیات گیلان – ملوان بندر انزلی - ساعت 14:45 – ورزشگاه اختصاصی رشت
پور البرز – تراکتور سازی تبریز- ساعت 14:45 – ورزشگاه 22 بهمن ولد آباد کرج 
امید گناوه – نفت و گاز گچساران - ساعت 14:45 – ورزشگاه سراجی گناوه
نفت اهواز – فولاد خوزستان - ساعت 14:45 – ورزشگاه اختصاصی اهواز
ذوب اهن اصفهان – سپاهان اصفهان - ساعت 14:45 – ورزشگاه منتظری درچه اصفهان
البدر بندر کنگ – شهرداری بندرعباس - ساعت 14:45 – ورزشگاه اختصاصی بندر کنگ
مس کرمان – مس رفسنجان - ساعت 14:45 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
جمعه 14آبان 95
برق جدید شیراز – شاهین شهرداری بوشهر- ساعت 14:45 – ورزشگاه دستغیب شیراز

کلید واژه ها : سازمان لیگ - کمیته مسابقات - هفته اول ودوم- لیگ قهرمانی - نوجوانان