زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
اعلام اسامی داوران مرحله سوم جام حذفی

اعلام اسامی داوران مرحله سوم جام حذفی

اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری به شرح زیر اعلام شد:
پنجشنبه ۸ مهر ۹۵
استقلال اهواز - اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز
کوپال ناظمی – عبدالرسول ذورقی – براتعلی مولوی – حسن شفیعی – ناظر: حیدر شکور
شهرداری بوشهر - ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
پیمان فرخی مهر – بهروز برون – حامد صفایی – رضا تارخ – ناظر: سعید بطحایی
مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان
امیر عرب براقی – حافظ عظیمی – علی الفتی – احمد محمدی – ناظر: ایرج نظری
آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
ابوالفضل گرجی – محمدعلی رضایی – علی ملامحمدی – قادر زارع پور – ناظر: عباس شهرجو
نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی تهران
مهدی مرجانزاده – داریوش صابرمطلق – جعفر مهاجر – حامد صادقی جو – ناظر: حسین عرب براقی
زاگرس یاسوج - فولاد یزد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی یاسوج
رضا قاسمی – رحیم حاجی پور – ولی کاوسی – نبی اله پورخلف – ناظر: رحیم مهرپیشه
ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی انزلی
علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – رضا نجفی – مجید محمدی – ناظر: فریدون اصفهانیان
بادران تهران- پاراگ تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه اکباتان تهران
علی صباحی – حمید آذرنیا – مهدی معماری – شاهی یزدانی – ناظر: علیرضا یزدانی
غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه ثامن مشهد
حسین زیاری – فرهاد فرهادپور – محمدرضا فتحی – محمد جلیلوند – ناظر: رضا دهقان
آلومینیوم اراک - شهید کریمی جویبار ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
وحید صالحی – امید افخمی – موسی مه آبادی – عباس خلیلی – ناظر: رضا دهقان
پیکان تهران- هف سمنان ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا شهر قدس
سیدعلی میرغفاری – فرزاد بهرامی – حسن رحیمی پور- مصطفی بینش – ناظر: ابراهیم میرزابیگی
نساجی مازندران - شهرداری ارومیه ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
مجید پورعلی – علی دودانگه – پوریا زحمتی – عباس مهدی زاده – ناظر : محمدرضا فلاح
شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.
جواد محمدی – امراله طراح – احسان تیموری – حسین اداوی – ناظر: صفدر احمدی
اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.
جواد شرفی – رضا قیم – رضا حیدری – نوراله حیدری – ناظر: رسول فروغی
شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
میثم پورکریمیان – محمدرضا مدیرروستا – یعقوب حجتی – رضوان سرشار – ناظر: محسن فریمانی
جمعه ۹ مهرماه  ۹۵
بادران نوین تهران- سایپا ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران
محمدحسین ترابیان – جواد قنبریان – امیرمحمد داودزاده – مرتضی عابدی – ناظر: محمدعلی فروغی
امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
روح اله شریفی – محمد راهی – حمید افشون – داود محرابی – ناظر: حسین نجاتی
پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی جم
عقیل جهانبازی – حمید نادری – بهمن عبدالهی – وحید زمانی – ناظر: علیرضا کناری
شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت ۱۵ ورزشگاه ازادی فومن
سعاد وفاپیشه – مسلم رحیم خانی – رامین بابایی – ابوالفضل دوستی – ناظر: بهرام کیانی
قشقایی شیراز - پرسپولیس - ساعت 15 - ورزشگاه حافظیه شیراز
محمدحسین زاهدیفر – جلیل شعرانی – علی احمدی – علی ابراهیمی – ناظر: علیرضا کهوری
خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل
انور دورانی – بابک خسروی – امیر فلاح – مهدی اجاقی – ناظر: علی اکبر جهانی
ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
عباس صادقی – محمدهاشمی نسب – امین حسن زاده – مجتبی مختاری – ناظر: سعادت باغبان
تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
محمد ملکی – حمزه علی سلیمی – مهدی سیفی – مهدی نجار – ناظر: صادق نوری
استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه غدیر اهواز
امید سعیدفر – مهدی شفیعی – محمدرضا طالبی – حسین خیرده  - ناظر: اسماعیل آمری
پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت ۱۵ ورزشگاه ثامن مشهد
میلاد بای – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – ابوالفضل حسینی –ناظر: ابوطالب طاهریان
شنبه ۱۰ مهرماه ۹۵
عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.
پیروز سیف اله پور – مرتضی کاظمیان – حامد تازه پور – عبدالحسین باستان – ناظر: اصغر بیاتی
ملوان نوین بندرانزلی - استقلال تهران ساعت ۱۶:۱۰ ورزشگاه تختی انزلی
علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمدعلی پورمتقی – حسین زمانی – ناظر: محمود رفیعی
یکشنبه 11 مهر
سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سعید رحیمی مقدم – ایوب غلامزاده – امیر مبشر – ناصر جنگی – ناظر: سعید بخشی زاده
کلید واژه ها : داور- حذفی- اسم