زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
برنامه جام حذفی اعلام شد

برنامه جام حذفی اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی  یادواره آزادسازی خرمشهر را به شرح زیر اعلام کرد:

گرامیداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و بزرگداشت روز آتش نشانی


پنجشنبه ۸ مهر ۹۵

استقلال اهواز - اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز

شهرداری بوشهر - ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان

آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر

راه آهن- شهرداری بندرعباس به علت انصراف شهرداری بندرعباس تیم راه اهن صعود کرد/

نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی تهران

زاگرس یاسوج - فولاد یزد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی یاسوج

ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی انزلی

بادران تهران- پاراگ تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه اکباتان تهران

غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه ثامن مشهد

آلومینیوم اراک - شهید کریمی جویبار ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک

پیکان تهران- هف سمنان ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا شهر قدس

نساجی مازندران - شهرداری ارومیه ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.

اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.

شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز





گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان و حمایت از کودکان فلسطینی

جمعه ۹ مهرماه  ۹۵
بادران نوین تهران- سایپا ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران

نفت مسجد سلیمان- استقلال آبی ب تهران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان

امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک

پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی جم

شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت ۱۵ ورزشگاه ازادی فومن

سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

مس کرمان - خیبر خرم آباد ساعت ۱۵ ورزشگاه امام علی کرمان

خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل

ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی

استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه غدیر اهواز

پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت ۱۵ ورزشگاه ثامن مشهد

شنبه ۱۰ مهرماه ۹۵

عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.

ملوان نوین بندرانزلی - استقلال تهران ساعت ۱۶:۱۰ ورزشگاه تختی انزلی

قشقایی شیراز - پرسپولیس زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود ورزشگاه حافظیه شیراز

شهدای گروس بیجار- گل گهر سیرجان به علت انصرفا تیم گل گهر سیرجان تیم شهدای گروس به مرحله بعد صعود کرد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها : حذفی- برنامه - لیگ