زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
برنامه هفته اول و دوم لیگ قهرمانی نونهالان اعلام شد

برنامه هفته اول و دوم لیگ قهرمانی نونهالان اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته اول و دوم لیگ قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور اعلام شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته اول و دوم لیگ قهرمانی نونهالان از گروه 1 تا 4 باشگاه های کشور به شرح زیر اعلام شد:
هفته اول گروه 4
دوشنبه 22 شهریور
ایرانیان اردبیل – مهدی تبریز ساعت 17:45 ورزشگاه علی دایی اردبیل
گروه 3 و 4
سه شنبه 23 شهریور
ملوان بندر انزلی- هدف بابلسر ساعت17:45 ورزشگاه کاویر انزلی
پیشگامان مشهد- شهرداری رشت ساعت 16:15 ورزشگاه تختی مشهد
استیل البرز آق قلا- متین بابل ساعت 16 ورزشگاه شهدای آق قلا
دبیری تبریز- آینده سازان سنندج ساعت 17:45 ورزشگاه مرزداران تبریز
ذوب آهن اردبیل- گسترش فولاد تبریز ساعت 17:45 ورزشگاه علی دایی اردبیل
چهارشنبه 24 شهریور
شهرداری اردبیل – نود ارومیه ساعت 17:45 ورزشگاه علی دایی اردبیل
پنجشنبه 25 شهریور
پدیده ساری- شهدای قائمشهر ساعت 17:15 ورزشگاه اختصاصی ساری
چهارشنبه 31 شهریور
ذوب آهن اصفهان – سپاهان یاسوج ساعت 16:15 ورزشگاه منتظری درچهر
فولاد خوزستان – سپاهان اصفهان  ساعت 16:30 ورزشگاه اختصاصی اهواز
نوژن اصفهان – آریان اهواز ساعت 16:15 ورزشگاه آزادی خوراسگان
البدر بندر کنگ- مس کرمان ساعت 16:15 ورزشگاه اختصاصی بندرکنگ
برق جدید شیراز- برق شیراز ساعت 16 ورزشگاه دستغیب شیراز
یا مس رفسنجان یا پیروزی برازجان
فولاد یزد- خلیج فارس شیراز ساعت 16 ورزشگاه نصیری یزد
هفته دوم 
گروه 3 و 4
سه شنبه 30 شهریور
پیشگامان مشهد- ملوان بندر انزلی ساعت 16:15 ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری رشت- استیل البرز آق قلا ساعت 17:30 ورزشگاه عضدی رشت
متین بابل – پدیده ساری ساعت 17 ورزشگاه موز برج
ذوب آهن اردبیل- دبیری تبریز ساعت 17:45 ورزشگاه علی دایی اردبیل
مهدی تبریز – آینده سازان سنندج ساعت 17:45 ورزشگاه پارک صنعت تبریز
گسترش فولاد تبریز- شهرداری اردبیل ساعت 17:45 ورزشگاه مرزداران تبریز
نود ارومیه- ایرانیان اردبیل ساعت 17:45 ورزشگاه آزادی ارومیه
چهارشنبه 31 شهریور
شهدای قائمشهر- هدف بابلسر ساعت 16 ورزشگاه شهدای شهر امیرکلا
جمعه 9 مهر ماه 
گروه اول و دوم
سپاهان اصفهان- نفت آبادان ساعت 16:15 ورزشگاه صفائیه اصفهان
سپاهان یاسوج- نوژن اصفهان ساعت 16 ورزشگاه تختی یاسوج
آرین اهواز- فولاد خوزستان ساعت 16:15 ورزشگاه کارگران اهواز
برق شیراز- استقلال بوشهر ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی برق شیراز
مس کرمان – فولاد یزد ساعت 16 ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
خلیج فارس شیراز- برق جدید شیراز ساعت 16 ورزشگاه دستغیب شیراز




ا
کلید واژه ها : لیگ- نونهالان- بازی