زمان انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
برنامه هفته سوم تا ششم لیگ برتر جوانان اعلام شد

برنامه هفته سوم تا ششم لیگ برتر جوانان اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته سوم تا ششم لیگ برتر جوانان را اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ ، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته سوم تا ششم در فصل 95-96 را اعلام کرد. ضمن اینکه مسابقات هفته سوم و چهارم تیم فولاد خوزستان به دلیل حضور بیش از سه بازیکن در تیم ملی جهت حضور در مقدماتی جام جهانی در کشور هند لغو شده و برنامه بازی های معوقه متعاقبا اعلام می شود.
هفته سوم:
چهارشنبه 24 شهریور
شاهین شهرداری بوشهر – تراکتورسازی تبریز ساعت 17 و 15 دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر
مس کرمان- نفت اهواز ساعت 17 ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
نفت آبادان- گهر زاگرس درود ساعت 17 و 45 دقیقه ورزشگاه پیروز آبادان
گل گهر سیرجان- برق جدید شیراز ساعت 17 و 15 دقیقه ورزشگاه اختصاصی گل گهر
ذوب اهن اصفهان – سپاهان اصفهان ساعت 17 و 15 دقیقه ورزشگاه منتظری اصفهان
هفته چهارم
چهارشنبه 31 شهریور
مس کرمان- شاهین شهرداری بوشهر ساعت 16 و 15 دقیقه ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
نفت اهواز- نفت آبادان ساعت 16:45 ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
برق جدید شیراز- البدر بندرکنگ  ساعت 16:15 ورزشگاه دستغیب شیراز
گهر زاگرس درود- ذوب آهن اصفهان ساعت 16:15 ورزشگاه تختی درود
سپاهان اصفهان- گل گهر سیرجان ساعت 16:15 ورزشگاه صفائیه اصفهان
هفته پنجم 
سه شنبه 6 مهرماه
شاهین شهرداری بوشهر- فولاد خوزستان ساعت 16:15 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت ابادان- مس کرمان ساعت 16:15 ورزشگاه پیروز آبادان
تراکتورسازی تبریز- برق جدید شیراز ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی تبریز
ذوب آهن اصفهان- نفت اهواز ساعت 16:15 ورزشگاه منتظری اصفهان
البدربندرکنگ- سپاهان اصفهان ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی بندرکنگ
گل گهر سیرجان- گهر زاگرس درود ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی گل گهر
هفته ششم
دوشنبه 12 مهر ماه
نفت آبادان- شاهین شهرداری بوشهر ساعت 16 ورزشگاه پیروز آبادان
برق جدید شیراز- فولاد خوزستان ساعت 16 ورزشگاه دستغیب شیراز
مس کرمان- ذوب آهن اصفهان ساعت 15:45 ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
سپاهان اصفهان- تراکتورسازی تبریز ساعت 16 ورزشگاه صفائیه اصفهان
نفت اهواز- گل  گهر سیرجان ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
گهر زاگرس درود – البدر بندرکنگ ساعت 16 ورزشگاه تختی درود
 
کلید واژه ها : لیگ برتر- بازی- جوانان