زمان انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
اعلام اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم

اعلام اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم

کمیته داوران فدراسیون فوتبال ، اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، اسامی داوران دیدارهای فوق به شرح زیر است:
یکشنبه 8 آذرماه
پرسپولیس گناوه – شهرداری بندرعباس – ساعت 14 
رضا قاسمی – ولی کاوسی – علی دشتی – علی عبدالهی
رهپویان رضوانشهر – الوند همدان – ساعت 14 
سعاد وفا پیشه – محمود گوهری نژاد – رامین بابایی – حسین لاله کار
فولاد نوین اهواز – سپید رودرشت – ساعت 14:15 
علیرضا حیدرپناه – مرتضی هوشیار – ارحام نصیری – حسن حیدری
ملی پوشان تبریز – کارون اهواز – ساعت 14:15 
محمدرضا مهرگان – عباس پورحیدری – آرش امینی – رحیم حسینی
شهرداری ارومیه – خلخال دشت خلخال – ساعت 14:15 
شبیر بهروزی – علی رعیت – حمید اخلاقی – میثم دستجردی
پیام وحدت کاشمر – شهرداری بوشهر – ساعت 13:45
ابوالفضل حسینی – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – سعید رضایی
شهرداری جویبار – نفت نوین آبادان – ساعت 14
غلامرضا مستقیم – مسلم رحیم خانی – علیرضا شهری – میثم حیدرزاده
هف سمنان – استقلال آبی ب تهران – ساعت 14
محمد ممتاز – محمدحسین زاهدی – جواد رئوفی – کیوان علی محمدی
آینده سازان برق جدید شیراز – بعثت کرمانشاه – ساعت 14
عباس راکی – رحیم حاجی پور – مرتضی شهریاری – حسن سیفی
توسعه کیش – صنعت ساری – ساعت 14
علی ابراهیمی – علی احمدی – غلامرضا محمدی – احمد محمودیان
نفت و گازگچساران – نسل ابومسلم مشهد – ساعت 14
محمدرضا تارخ – محمد هاشمی نسب – عدنان پیروی – قادر زارع پور
مقاومت تهران – نفت امیدیه – ساعت 14
حامد صادقی جو – امیر محمدداودزاده –داود احدی – مصطفی بینش
نیروی زمینی تهران – شهرداری کاشان – ساعت 14
حسین زمانی – محمدعلی پورمتقی – موسی مه آبادی – هادی صحرایی
یاران غدیر هشتگرد – اکسین البرز – ساعت 14
علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – جعفر جعفری – مهدی خانپور
کاسپین قزوین – کارا شیراز – ساعت 14
میثم پورکریمیان – عبدالعلی شکرگزار – محسن بابایی – سعید حبیبی
دوشنبه 9 آذرماه
تربیت نوین یزد – بادران تهران – ساعت 14 
حسین اداوی – امید صالحی – علی سبکتکین – ابوالفضل گرجی
کیمیا فرآیند تهران – پارس جنوبی جم – ساعت 14 
محسن سیمند – جواد قنبریان – سعید رضایی – شاهین یزدانی
شهرداری کامیاران – شهرداری ماهشهر- ساعت 14
ناصر جنگی – رضا نجفی – جعفر رهبرفام – امیر پورفتحی
سه شنبه 10 آذرماه
سردار بوکان – کارگر بنه گز – ساعت 14  
مرتضی عابدی – انوش احمدی – مسعود شهسواری – محمود بهرامی
ماهان شوشتر – شهرداری تبریز – ساعت 14:15 
ابوالحسن دلباز – محمد شجاعی – حمید افسون – کریم حیدری
 
کلید واژه ها : اعلام اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم