زمان انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
اعلام برنامه مسابقات هفته ششم تا هشتم لیگ دسته سوم  فوتبال کشور

اعلام برنامه مسابقات هفته ششم تا هشتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته ششم تا هشتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 95-94 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه رقابتهای فوق به شرح زیر است:
هفته ششم
یکشنبه 8 آذر 94 ساعت 14
استقلال میاندرود – مقاومت نوین ساری – ورزشگاه شهداء شهر سورک ساری
پیروزی گرمسار – شهرداری قوچان – ورزشگاه تختی گرمسار
شیرین فراز آق قلا – فجر میثاق کرج – ورزشگاه آزادی گرگان
نیلی پوشان قم – کاوه پارسا ورامین – ورزشگاه حیدریان قم
کیمیا فرایند ری تهران – چوکای تالش – ورزشگاه سهند تهران
شهدا بابلسر – پدیده تات تاکستان – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
استقلال قائمشهر – پرواز زنجان – ورزشگاه شهدای بالا لموک قائمشهر
شهرداری لاهیجان – پارس تهران – ورزشگاه تختی لاهیجان
تهران مبدل – رهگستران لنگرود – ورزشگاه کشوری تهران
یکشنبه 8 آذر 94 ساعت 14:15
بهره برداری مترو – آبی پوشان گیلانغرب – ورزشگاه هویزه تهران
ایستک مریوان – شهرداری مهاباد – ورزشگاه زاگرس مریوان
شهرداری فیرورق خوی – آبیدر سنندج – ورزشگاه چمران خوی
شهرداری همدان – پرسپولیس دره شهر – ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
استقلال ملاثانی – شهرداری بناب  -  ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان– ساعت 14:30
دوشنبه 9 آذر94 ساعت 14:15
امید پیروزی نجف آباد – بهزیستی خرم آباد – ورزشگاه آزادی نجف آباد
صفاهان اصفهان – پارسه هلیساد بختیاری – ورزشگاه تختی اصفهان
هلال احمر ساوه – استقلال شوشتر – ورزشگاه چمران ساوه
جنوب سوسنگرد – پتروشیمی جم خورموج – ورزشگاه تختی سوسنگرد 
شاهین ماهشهر – آلومینیوم نوین اراک – ورزشگاه شهداء ماهشهر 
اتحاد الشتر – ابوذر باشت – ورزشگاه خلیل ارکیا الشتر
اداره ورزش سراوان – هلال احمر کیش – ورزشگاه شهید حسین بر سراوان
فجر شهررضا – خلیج فارس خونسرخ – ورزشگاه تختی شهررضا
سه شنبه 10 آذر 94 ساعت 14:15 
استقامت یزد – سنگ آهن بافق – ورزشگاه پاک نژاد یزد
مس نوین کرمان – پارسه شیراز – ورزشگاه سلیم کیا کرمان
هفته هفتم
شنبه 14 آذر 94 ساعت 14
فجر میثاق کرج – عمران شهرداری ساری – ورزشگاه شریعتی کرج
یکشنبه 15 آذر 94 ساعت 14 
مقاومت نوین ساری- پیروزی گرمسار – ورزشگاه شهدا ساری
کاوه پارسا ورامین – شیرین فراز آق قلا – ورزشگاه تختی ورامین
شهرداری قوچان – هیأت فوتبال زیراب – ورزشگاه آزادی قوچان
شهرداری رودسر- شهدا بابلسر- ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
پرواز زنجان – تهران مبدل – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
پارس تهران – استقلال قائمشهر – ورزشگاه دانشگاه 3 امیرآباد تهران
پدیده تات تاکستان – کیمیا فرایند ری تهران – ورزشگاه 15 خرداد تاکستان
چوکای تالش – شهرداری لاهیجان – ورزشگاه پوریای ولی تالش 
یکشنبه15 آذر 94 ساعت 14:15
شهرداری مهاباد – استقلال جنوب تهران -  آزادی مهاباد
شهرداری بناب – شهرداری همدان – ورزشگاه تختی بناب
آبی پوشان گیلانغرب – شهرداری فیرورق خوی – ورزشگاه شهدا گیلانغرب
آبیدر سنندج – ایستک مریوان – ورزشگاه ملک نیا سنندج
پرسپولیس دره شهر – بهره برداری مترو – ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
بهزیستی خرم آباد -  جنوب سوسنگرد – ورزشگاه تختی 2 خرم آباد
آلومینیوم نوین اراک – هلال احمر ساوه – ورزشگاه امام خمینی اراک
استقلال شوشتر- امید پیروزی نجف آباد – ورزشگاه تختی شوشتر
دوشنبه 16 آذر 94 ساعت 14:15
ابوذر باشت – صفاهان اصفهان – ورزشگاه تختی باشت
پتروشیمی جم خورموج – اتحاد الشتر – ورزشگاه تختی خورموج
پارسه هیلساد بختیاری – شاهین ماهشهر – ورزشگاه  تختی بروجن
پارسه شیراز – قشقایی شیراز – ورزشگاه دستغیب شیراز 
سنگ آهن بافق – ادراه ورزش سراوان – ورزشگاه اختصاصی سنگ آهن بافق
خلیج فارس خونسرخ – مس نوین کرمان – ورزشگاه تختی بندرعباس
هلال احمر کیش – فجر شهررضا -  ورزشگاه المپیک کیش
هفته هشتم
یکشنبه22 آذر94 ساعت 14
عمران شهرداری ساری – کاوه پارسا ورامین – ورزشگاه شهدا ساری
استقلال میاندرود – فجر میثاق کرج – ورزشگاه شهدا شهر سورک ساری
هیأت فوتبال زیراب – مقاومت نوین ساری – ورزشگاه وطنی قائمشهر
شیرین فراز آق قلا – نیلی پوشان قم – ورزشگاه آزادی گرگان
استقلال قائمشهر -  چوکای تالش – ورزشگاه شهدا بالا لموک قائمشهر
پرواز زنجان – رهگستران لنگرود – ورزشگاه 15 خرداد زنجان 
تهران مبدل –پارس تهران – ورزشگاه کشوری تهران
کیمیا فرایند ری تهران – شهرداری رودسر – ورزشگاه سهند تهران
شهرداری لاهیجان – پدیده تات تاکستان – ورزشگاه تختی لاهیجان
یکشنبه 22 آذر94 ساعت 14:15 
شهرداری فیرورق خوی – پرسپولیس دره شهر – ورزشگاه چمران خوی
استقلال ملاثانی – شهرداری مهاباد – ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان
استقلال جنوب تهران -  آبیدر سنندج – ورزشگاه اتکا تهران
ایستک مریوان – آبی پوشان گیلانغرب – ورزشگاه زاگرس مریوان
بهره برداری مترو – شهرداری همدان – ورزشگاه هویزه تهران
دوشنبه 23 آذر94 ساعت 14:15
هلال احمرساوه – پارسه هلیساد بختیاری – ورزشگاه چمران ساوه
امید پیروزی نجف آباد – آلومینیوم نوین اراک – ورزشگاه آزادی نجف آباد
شاهین ماهشهر – ابوذر باشت – ورزشگاه شهدا ماهشهر
جنوب سوسنگرد – استقلال شوشتر – ورزشگاه تختی سوسنگرد
بهزیستی  خرم آباد – پتروشیمی جم خورموج – ورزشگاه تختی 2 خرم آباد
صفاهان اصفهان – اتحاد الشتر – ورزشگاه تختی اصفهان
مس نوین کرمان – هلال احمر کیش – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
فجر شهرضا – اداره ورزش سراوان – ورزشگاه تختی شهرضا
شهرداری بادرود – پارسه شیراز – ورزشگاه شهید فیروزی بادرود
قشقایی شیراز – خیلج فارس خونسرخ – ورزشگاه دستغیب شیراز  
لازم به ذکر است نام تیم میزبان اول آمده است.












کلید واژه ها : سازمان لیگ - برنامه مسابقات - هفته ششم تا هشتم - لیگ دسته سوم - فوتبال کشور