زمان انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
اعلام اسامی داوران دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته دوم

اعلام اسامی داوران دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته دوم

اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،اسامی داوران به شرح زبر است:
روز سه شنبه پنجم آبانماه
شهرداری تبریز – بادران تهران از ساعت 15:15 
شیرزاد علی نیا- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- امیر پور فتحی
روز چهارشنبه ششم آبانماه
سپیدرود رشت – صنعت ساری از ساعت 15
سعاد وفا پیشه- احمد کاظملو- رامین بابایی- مجتبی رحیمی
فولاد نوین اهواز – شهرداری ارومیه از ساعت 15
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- علی عبدالهی
الوند همدان – خلخال دشت اردبیل از ساعت 15
عنایت قوچ کانلو- علی رعیت- موسی محمدی راد- محمد امیر نژاد
ماهان شوشتر – شهردارثی کامیاران از ساعت 15
آرش خرمیان- محمدرضا طالبی- براتعلی مولوی- علی عبدالهی
کارون اهواز – شهرداری بندرعباس از ساعت 15
اراله تعاون کردار- عبداله عبدالهی- فرزاد ایمان نژاد- عبدالنبی پور خلف
اکسین البرز – ملی پوشان تبریز از ساعت 15:30
محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- محمدرضا کیانی- شبیر بهروزی
پیام وحدت خراسان رضوی – توسعه کیش از ساعت 14:35
صائب گلی- جعفر جعفری- میثم تیزکار- محمد ممتاز
هف سمنان – کاسپین قزوین از ساعت 14:30
حسام عرب- حافظ عظیمی- مهدی صناعی- عباس خلیلی
شهرداری جویبار – نفت و گاز گچساران از ساعت 14:30
مجید محمدی- حمید کاوندی- اصغر ملکی- سعید جعفری
آینده سازان شیراز – پرسپولیس گناوه از ساعت 14:30
علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- وحید امیری- مهدی شاکری
پارس جنوبی جم – سردار بوکان از ساعت 14:45
وحید مالکی- بهزاد پناهی- عباس سعادت- علی ابراهیمی
کیمیا فرایند – تربیت نوین یزد از ساعت 14:45
میثم پور کریمان- محمود بیات ترک- محمد حیدری- مصطفی بینش
کارگر بنه گز – شهرداری ماهشهر از ساعت 14:45 
هادی مسلمی- مرتضی هوشیار- ارحام نصیری- امین منصور نژاد
استقلال آبی ب تهران – نسل ابومسلم مشهد از ساعت 14:45
میلاد بای- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- هادی صحرایی
نفت امیدیه – کارا شیراز از ساعت 15
رضا مرادی- محسن بابایی- رامین فولادی- ایمان شاه ولی
بعثت کرمانشاه - شهرداری کاشان از ساعت 15:15
امید جمشیدی- رضا درویشی- حسین گلشنی- وحید کیهانی
شهرداری بوشهر - رهپویان رضوانشهر از ساعت 14:45
عباس راکی- رحیم حاجی پور- محمد درفشان- علی رستمیان
روز پنجشنبه هفتم آبانماه
یاران غدیر هشتگرد – نیروی زمینی تهران از ساعت 14:45
امیر عرب براقی- علی الفتی- مجید سربندی- میثم دستجردی
نفت نوین آبادان – مقاومت تهران از ساعت 15
سعید باهنر- موسی مه آبادی- محمد مرادی- بهروز رنجبر
 
کلید واژه ها : اعلام اسامی- داوران- دیدارهای هفته چهارم- لیگ دسته دوم