زمان انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
اعلام اسامی داوران دیدارهای هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

اعلام اسامی داوران دیدارهای هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ، اسامی داوران دیدارهای هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،اسامی داوران به شرح زیر است:
روز چهارشنبه 29 مهرماه
مقاومت تهران – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:30 
حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی آبادی- عباس خلیلی
رهپویان رضوانشهر – توسعهه کیش از ساعت 15:45 
علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- رضا نجفی- محمدرضا منصوری
ملی پوشان تبریز – نیروی زمینی تهران از ساعت 16
حسین باستان- مرتضی کاظمیان- حامد تازه پور- مجتبی خیری
؟؟؟؟ - تربیت نوین یزد از ساعت 16 
نادر خاکسار- صابر خویی- حسین گلشنی- تورج رستمی
شهرداری بندرعباس – آینده سازان شیراز از ساعت 15
علی ابراهیمی- مهراب دشتی مکان-علی احمدی- عباس صادقی
نسل ابومسلم مشهد – نفت امیدیه از ساعت 15
احمد موسوی- فرهاد فرهادپور- حسین رک آبادی- مهرداد مژدهی
کارا شیراز – هف سمنان از ساعت 15:15 
جواد بختیاری- رسول سلیمی- علی سیکتکین- علی سام
صنعت ساری – الوند همدان از ساعت 15:15 
مسلم مشهدی- سعید رضایی- محمدحسین رحم دل- مهرداد  خسروی
پرسپولیس گناوه – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 
حسن حیدری- مقصود قربانی- رشید پردل- امراله تعاون کردار
شهرداری کاشان – کارون اهواز از ساعت 15:30 
مصطفی بینش- بابک خسروی- مجتبی بابا رییسی- امید رستمی
پارس جنوبی جم – شهرداری تبریز از ساعت 15:30 
پیمان فرخی مهر – علی دشتی- مرتضی شهریاری- علی آقا جری
بادران تهران – کارگر بنه گز از ساعت 15:30
داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- شاهین یزدانی
کاسپین قزوین – شهرداری جویبار از ساعت 15:30
سعید سهرابی- آرمان خدمتگزار- میلاد قنبری- ابوالفضل دوستی
اکسین البرز – بعثت کرمانشاه از ساعت 15:45 
اکبر اکبری- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- سعید حبیبی
شهرداری ماهشهر – ماهان شوشتر از ساعت 15:45
علیرضا حیدرپناه- رمضان علی پور- صادق رستمی- ایمان شادلی
نفت نوین آبادان – استقلال آبی ب تهران از ساعت 15:45
حسین مقابلی- محمد آذرنیا- رامین فولادی- عبدالبنی پور خلف
خلخال دشت خلخال – فولاد نوین اهواز از ساعت 15:45 
حامد صادقی جو- محمد نوری- محمدرضا کیانی- مهدی نورمحمدی
شهرداری ارومیه – پیام وحدت خراسان رضوی از ساعت 16
ناصر جنگی- علیرضا شهری- محمدحسن غفار زاده- تورج رستمی
شاهین بوشهر – سپیدرود رشت از ساعت 16
قادر زارع پور- محمد شجاعی- سیاوش باقر نژاد- حسام احمد شمسی
شهرداری کامیاران – کیمیا فرایند از ساعت 16
رضوان شرمسار- محمد شاکر- مهدی نورمحمدی- شاهو اصلانی
 
کلید واژه ها : اعلام اسامی داوران- دیدارهای هفته سوم- لیگ دسته دوم- فوتبال کشور