زمان انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
اعلام برنامه هفته ششم تا دهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور

اعلام برنامه هفته ششم تا دهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران،برنامه رقابت های لیگ دسته اول از هفته ششم تا دهم فصل 95-94 اعلام را کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه رقابتها به شرح زیر است:
هفته ششم-چهارشنبه 25 شهریور
مس رفسنجان – صنعت نفت آبادان-ورزشگاه شهدا رفسنجان-ساعت 16:30 
گل گهر سیرجان – آلومینیوم اراک-اختصاصی گل گهر سیرجان-ساعت 16:30
نساجی مازندران – پاس همدان-ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر-ساعت 16:45
آلومینیوم هرمزگان – فولاد یزد-ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس-ساعت 16:45
پارسه تهران – پیکان تهران-ورزشگاه صنایع دفاع تهران-ساعت 17
گیتی پسند اصفهان – خیبر خرم آباد-ورزشگاه آرارات اصفهان-ساعت 17
فجرشهید سپاسی شیراز – داماش گیلان-ورزشگاه حافظیه شیراز-ساعت 17
ماشین سازی شهرداری تبریز -  خونه به خونه بابل-ورزشگاه تختی تبریز-ساعت 17:15
ایرانجوان بوشهر – شهرداری اردبیل-ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر-ساعت 18
نفت مسجد سلیمان – مس کرمان-ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان-ساعت 18
هفته هفتم- سه شنبه 31 شهریور 94
فولاد یزد – خیبر خرم آباد-ورزشگاه شهید نصیری یزد-ساعت 15:30
خونه به خونه بابل – مس رفسنجان-ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل-ساعت 15:45 
فجر شهید سپاسی شیراز- گیتی پسند اصفهان-ورزشگاه حافظیه شیراز-ساعت 15:45
آلومینیوم اراک – آلومینیوم هرمزگان-ورزشگاه امام خمینی اراک-ساعت 15:45
پیکان تهران – ماشین سازی شهرداری تبریز-ورزشگاه شهدا شهر قدس-ساعت 16
شهرداری اردبیل – نفت مسجد سلیمان-ورزشگاه تختی اردبیل-ساعت 16
داماش گیلان – ایرانجوان بوشهر-ورزشگاه شهید عضدی رشت-ساعت 16
پاس همدان – پارسه تهران-ورزشگاه قدس همدان-ساعت 16
مس کرمان – نساجی مازندران-ورزشگاه امام علی کرمان-ساعت 16:30
صنعت نفت آبادان – گل گهر سیرجان-ورزشگاه تختی آبادان-ساعت17
هفته هشتم- دوشنبه 6 مهر 94
مس رفسنجان-پیکان تهران-ورزشگاه شهدا رفسنجان-ساعت 15:15
گل گهرسیرجان – خونه به خونه بابل-ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان-ساعت 15:15
گیتی پسند اصفهان-فولاد یزد-ورزشگاه آرارات اصفهان-ساعت15:30
پارسه تهران-مس کرمان-ورزشگاه صنایع دفاع تهران-ساعت 15:30
آلومینیوم هرمزگان-صنعت نفت آبادان-ورزشگاه خلیج فارس-ساعت 15:30
خیبر خرم آباد-آلومینیوم اراک-ورزشگاه تختی خرم آباد-ساعت 15:45
ماشین سازی شهرداری تبریز-پاس همدان-ورزشگاه تختی تبریز-ساعت 16
نساجی مازندران-شهرداری اردبیل-ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر-ساعت 15:30
ایرانجوان بوشهر-فجر شهید سپاسی شیراز-ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر-ساعت 16:30 
نفت مسجد سلیمان-داماش گیلان-ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان-ساعت 17 
هفته نهم- دوشنبه 13 مهر 94
فولاد یزد-آلومینیوم اراک-ورزشگاه شهید نصیری یزد-ساعت 15:15
خونه به خونه بابل-آلومینیوم هرمزگان –ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل-ساعت 15:15
داماش گیلان-نساجی مازندران-ورزشگاه شهید عضدی رشت-ساعت 15:30
فجر شهید سپاسی شیراز-نفت مسجد سلیمان-ورزشگاه حافظیه شیراز-ساعت 15:30
پیکان تهران-گل گهر سیرجان-ورزشگاه شهدا شهر قدس-ساعت 15:30
شهرداری اردبیل-پارسه تهران-ورزشگاه تختی اردبیل-ساعت15:30
پاس همدان-مس رفسنجان-ورزشگاه قدس همدان-ساعت 15:45
ایرانجوان بوشهر-گیتی پسند اصفهان-ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر-ساعت 16:30
مس کرمان-ماشین سازی شهرداری تبریز-ورزشگاه امام علی کرمان-ساعت 16
صنعت نفت آبادان-خیبر خرم آباد-ورزشگاه تختی آبادان-ساعت 17
هفته دهم- دوشنبه 20 مهر 94
مس رفسنجان-مس کرمان-ورزشگاه شهدا رفسنجان-ساعت 15
فولاد یزد-صنعت نفت آبادان-ورزشگا شهید نصیری یزد-ساعت 15
گل گهر سیرجان –پاس همدان-ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان-ساعت 15
نساجی مازندران-فجر شهید سپاسی شیراز-ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر-ساعت 15:15
آلومینیوم اراک-گیتی پسند اصفهان-ورزشگاه امام خمینی اراک-ساعت 15:15
خیبر خرم آباد-خونه به خونه بابل-ورزشگاه تختی خرم آباد-ساعت 15:15
پارسه تهران-داماش گیلان-ورزشگاه صنایع دفاع تهران-ساعت 15:15
ماشین سازی شهرداری تبریز-شهرداری اردبیل-ورزشگاه تختی تبریز-ساعت 15:30
آلومینیوم هرمزگان-پیکان تهران-ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس-ساعت 15:15
نفت مسجد سلیمان-ایرانجوان بوشهر-ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان-ساعت 16:30
(نام تیم میزبان اول آمده است)
 
کلید واژه ها : اعلام برنامه -هفته ششم تا دهم- رقابت های فوتبال- لیگ دسته- اول کشور