زمان انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
انتخاب موثرترین بازیکن این فصل استقلال و پرسپولیس از سوی علاقمندان به فوتبال

انتخاب موثرترین بازیکن این فصل استقلال و پرسپولیس از سوی علاقمندان به فوتبال

شرکت مدیران خودرو با همکاری سازمان لیگ فوتبال ایران در نظر دارد تا موثرترین بازیکن این فصل باشگاه های استقلال و پرسپولیس در لیگ چهاردهم را انتخاب کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران ،علاقمندان برای شرکت در این نظرسنجی تا روز چهارشنبه فرصت دارند با مراجعه به سایت رسمی این سازمان به آدرسIranleague.ir مراجعه و به بازیکن مورد نظر خود رای دهند.
در این رای گیری بازیکنانی قرار دارند که از ابتدای فصل تاکنون در تیم خود  بیشترین حضور را داشته اند.
به گفته مهندس امیر حسن امیری، مدیر بازاریابی  و فروش شرکت مدیران خودرو یکی از اسپانسر های لیگ برتر فوتبال ایران در این برنامه قرار است دقایقی قبل از دربی طی مراسمی باشکوه در ورزشگاه آزادی با حضور مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران و شرکت مدیران خودرو و پیشکسوتان دو تیم ، به هرکدام از بازیکنان برگزیده استقلال و پرسپولیس یک دستگاه خودرو MVM315 NEW و به 10 نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا شود.
همچنین روز سه شنبه هفته جاری مراسم قرعه کشی  برندگان مسابقه نظر سنجی قبلی سازمان لیگ فوتبال ایران درباره انتخاب پدیده لیگ برتر در جام ملت های آسیا برگزار می شود و به ده نفر از شرکت کنندگان در آن نظرسنجی 10 قالیچه نفیس به قید قرعه اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است در نظر سنجی قبلی، وریا غفوری از سپاهان اصفهان با کسب56/72  در صد آرا انتخاب شده بود.

کلید واژه ها : موثرترین - بازیکن این فصل - استقلال و پرسپولیس - علاقمندان به فوتبال