زمان انتشار: ۱۳۹۳/۰۶/۲۹
برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول اعلام شد

برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول باشگاه کشور فصل ۹۳ _ ۹۴ را اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد در صورت رفع نکردن مشکلات حقوق و مالی باشگاه‌ها در کمیته‌های مربوطه و عدم ارائه فیش‌های بانکی به واحد نقل و انتقالات مبنی بر پرداخت کامل حق عضویت باشگاه و بازیکنان به حساب شماره 0106068080000 بانک ملی شعبه شیخ بهایی تهران تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ 8 مهرماه 93 این دسته از تیم‌ها از جدول مسابقات حذف و سازمان لیگ در خصوص آنها تصمیم خواهد گرفت.

برنامه 5 هفته اول به شرح زیر است:

هفته اول شنبه 12 مهرماه

سیاه‌جامگان مشهد-شهرداری بندر‌عباس  ساعت 15 ورزشگاه تختی

نفت و گاز گچساران- مس کرمان ساعت 15.15 تختی یاسوج

نیروزمینی تهران- فولاد‌ نوین اهواز ساعت 15.15 شهدای نزاجای تهران

گیتی‌پسند اصفهان- ایران جوان بوشهر ساعت 15.15 آرارات اصفهان

یزدلوله - شهرداری اردبیل ساعت 15.15 شهید نصیری یزد

مس رفسنجان- فولاد یزد ساعت 15.15 تختی رفسنجان

آلومینیوم هرمزگان- فجر سپاسی شیراز 15.30 خلیج فارس بندر‌عباس

راهیان کرمانشاه- پارسه تهران ساعت 15.30 کارگران کرمانشاه

شهرداری تبریز - داماش گیلان ساعت 15.30 اختصاصی شهرداری تبریز

پاس همدان - گل‌گهر سیرجان ساعت 15.30 ورزشگاه قدس همدان

استقلال اهواز - نساجی مازندران ساعت 15.45 تختی اهواز

صنعت نفت آبادان- صنایع اتکا گلستان ساعت 15.45 تختی آبادان

هفته دوم جمعه 18 مهرماه

سیاه جامگان مشهد- صنعت نفت آبادان 14.45 تختی مشهد

فولاد یزد - راهیان کرمانشاه ساعت 15 شهید نصیری یزد

گل گهر سیرجان- مس رفسنجان ساعت 15 اختصاصی گل گهر سیرجان

نفت گاز گچساران - آلومینیوم هرمزگان ساعت 15.15 تختی یاسوج

نساجی مازندران - فجر سپاسی شیراز ساعت 15.15 شهید وطنی قائمشهر

مس کرمان - نیروی زمینی تهران ساعت  15.15 ورزشگاه شهید باهنر کرمان

شهرداری اردبیل- گیتی‌پسند اصفهان ساعت 15.15 ورزشگاه تختی اردبیل

پارسه تهران- صنایع اتکای گلستان ساعت 15.15 صنایع دفاع تهران

داماش گیلان- پاس همدان ساعت 15.15 شهید عضدی رشت

ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز ساعت 15.30 شهید بهشتی بوشهر

فولادنوین اهواز- یزدلوله ساعت 15.30 اختصاصی فولاد اهواز

شهرداری بندرعباس- شهرداری تبریز ساعت 15.30 خلیج فارس بندر‌عباس

هفته سوم دوشنبه 28 مهر

صنایع اتکای گلستان - فولاد یزد ساعت 14.30 شهدای گرگان

نیروزمین تهران- نفت و گاز گچساران ساعت 14.45 شهدای نزاجای تهران

یزد لوله- مس کرمان ساعت 14.45 شهید نصیری یزد

مس رفسنجان- داماش گیلان ساعت 14.45 تختی رفسنجان

فجر سپاسی شیراز - ایرانجوان بوشهر ساعت 15 ورزشگاه حافظیه شیراز

گیتی‌پسند اصفهان - فولاد نوین اهواز ساعت 15 ورزشگاه ارارات اصفهان

شهرداری تبریز- سیاه جامگان مشهد ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

پاس همدان - شهرداری بندر‌عباس ساعت 15 قدس همدان

راهیان کرمانشاه - گل‌گهر سیرجان ساعت 15 کارگران کرمانشاه

آلومینیوم هرمزگان - نساجی مازندران ساعت 15.15 خلیج فارس بندرعباس

استقلال اهواز- شهرداری اردبیل ساعت 15.30 ورزشگاه تختی اهواز

صنعت نفت آبادان - پارسه تهران 15:30 ورزشگاه تختی آبادان

هفته چهارم چهارشنبه 7 آبان

فولاد یزد- پارسه تهران ساعت 14.15 شهید نصیری یزد

سیاه‌جامگان مشهد- پاس همدان ساعت 14.15 تختی مشهد

گل‌گهر سیرجان - صنایع اتکای گلستان ساعت 14.15 اختصاصی گل‌گهر سیرجان

نیروزمینی تهران - آلومینیوم هرمزگان ساعت 14.30 شهدای نزاجای تهران

نفت و گاز گچساران - یزد لوله ساعت 14.30 ورزشگاه تختی یاسوج

شهرداری اردبیل - فجر سپاسی ساعت 14.30 ورزشگاه تختی اردبیل

شهرداری تبریز - صنعت نفت آبادان ساعت 14.30 اختصاصی شهرداری تبریز

داماش گیلان- راهیان کرمانشاه ساعت 14.30 شهید عضدی رشت

شهرداری بندر‌عباس - مس رفسنجان ساعت 14.45 خلیج فارس بندر‌عباس

ایرانجوان بوشهر - نساجی مازندران ساعت 15 شهید بهشتی بوشهر

مس کرمان - گیتی‌پسند اصفهان ساعت 15 شهید باهنر کرمان

فولاد نوین اهواز - استقلال اهواز ساعت 15 اختصاصی فولاد

هفته پنجم شنبه 17 آبان

صنایع اتکای گلستان - داماش گیلان ساعت 14.15 شهدای گرگان

یزد لوله - نیروی زمینی ساعت 14.30 شهید نصیری یزد

نساجی مازندران - شهرداری اردبیل ساعت 14.30 شهید وطنی قائمشهر

گیتی‌پسند اصفهان - نفت و گاز گچساران ساعت 14.30 آرارات اصفهان

فجر سپاسی شیراز- فولاد نوین اهواز ساعت 14.30 حافظیه شیراز

پارسه تهران - گل‌گهر سیرجان ساعت 14.30 صنایع دفاع تهران

مس رفسنجان - سیاه‌جامگان مشهد ساعت 14.30 تختی رفسنجان

آلومینیوم هرمزگان - ایرانجوان بوشهر ساعت 14.45 خلیج فارس بندر‌عباس

پاس همدان - شهرداری تبریز ساعت 14.45 قدس همدان

راهیان کرمانشاه - شهرداری بندر‌عباس ساعت 14.45 کارگران کرمانشاه

استقلال اهواز - مس کرمان ساعت 15 تختی اهواز

صنعت نفت آبادان - فولاد یزد ساعت 15 تختی آبادان

انتهای پیام/
کلید واژه ها : برنامه- لیگ یک