مس در اندیشه قهرمانی / تاسیسات به دنبال تثبیت جایگاه دومی

ساعت 00:44 پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

مس سنگون ورزقان با کسب تنها یک امتیاز از دیدار مقابل گیتی‌پسند اصفهان یک هفته مانده به پایان لیگ می‌تواند قهرمانی‌اش را در این فصل تثبیت کند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال مس در اندیشه قهرمانی / تاسیسات به دنبال تثبیت جایگاه دومی

مس سنگون ورزقان با کسب تنها یک امتیاز از دیدار مقابل گیتی‌پسند اصفهان یک هفته مانده به پایان لیگ می‌تواند قهرمانی‌اش را در این فصل تثبیت کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال، فردا (جمعه)  با انجام 7 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود که شاگردان وحید شمسایی در تیم تاسیسات دریایی تهران در تالار هندبال میزبان پارسیان شهر قدس خواهند بود.

تاسیسات دریایی با 53 امتیاز در رده دوم و پارسیان شهر قدس با 20 امتیاز در رده سیزدهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

اما در حساس‌ترین بازی این هفته مس سنگون ورزقان که با 59 امتیاز در صدر جدول قرار دارد در اصفهان میهمان تیم گیتی پسند این شهر خواهد بود. 

تیم مس تنها با کسب یک امتیاز از این دیدار می‌تواند عنوان قهرمانی را در این فصل برای خودش تثبیت کند و گیتی‌پسند اصفهان با 51 امتیاز در رده سوم قرار دارد و هیچ شانسی برای رسیدن به عنوان قهرمانی ندارد اما برای رسیدن به رده دوم نیاز به سه امتیاز این بازی دارد تا در صورت شکست تاسیسات به رده دوم صعود کند. 

هیأت فوتبال قم هم که سقوطش به دسته پایین‌تر قطعی شده باید به مصاف دیگر تیم پایین جدولی یعنی ارژن شیراز برود.

برنامه کامل بازی‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر می‌باشد:

تاسیسات دریایی- پارسیان شهر قدس

شهرداری ساوه- مقاومت قرچک

مقاومت البرز- حفاری اهواز 

آذرخش بندرعباس- آتلیه طهران قم

گیتی‌پسند- مس سنگون

شهروند ساری- فرش‌آرای مشهد 

ارژن شیراز- هیأت فوتبال قم 

شایان ذکر است تمام بازی‌های این هفته از ساعت 16 آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

کلید واژه