گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از روسیه|دژاگه: زندگی واقعی ما چند روز دیگر شروع می‌شود

ساعت 22:04 پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان از بودن در اردوی نهایی تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز خرسندی کرد.

aa

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از روسیه، اشکان دژاگه در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی فوتبال ایران در مسکو اظهار داشت: بسیار خوشحالم اینجا حضور دارم، استقبال خوبی از طرف مسئولان باشگاه لوکوموتیو و شهردار مسکو از ما صورت گرفت. باعث افتخار است که در این مجموعه حضور داریم.

وی افزود: کادر فنی، بازیکنان و کادر پزشکی همگی سخت تلاش می‌کنند. زندگی واقعی ما چند روز دیگر شروع می‌شود و امیدوارم عملکرد خوبی در جام جهانی داشته باشیم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به اینکه اولین دیدار تیم ملی در جام جهانی برابر مراکشی خواهد بود که رنکینگ بالایی ندارد، گفت: این‌طور نیست! همه تیم‌های حاضر در جام جهانی خوب هستند و دیده‌ایم که برخی مواقع تیم‌های بزرگ مقابل تیم‌های نه چندان قوی بازی‌های سختی را داشته‌اند. دیدار فردا (بازی دوستانه مقابل لیتوانی) آخرین فرصت ما برای آماده‌سازی خواهد بود و با تمام قوا سعی می‌کنیم که از این فرصت استفاده کنیم.

دژاگه با اشاره به اینکه سه بازیکن تیم ملی ایران در لیگ روسیه حضور دارند، گفت: بله، مطمئناً حضور تک تک بازیکنان مؤثر است و امیدوارم از تجربه آنها استفاده کرده و نتایج لازم را بگیریم.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه