استقلال ۳ - ذوب‌آهن یک؛ صعود استقلال با هت‌تریک تیام

ساعت 22:59 سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا درحالی با برتری آبی‌های تهران به پایان رسید که مهاجم خارجی استقلال مرد اول میدان بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، تیم فوتبال استقلال در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:45 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ذوب‌آهن رفت که با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید. دیدار رفت دو تیم با پیروزی یک بر صفر ذوب‌آهن خاتمه یافته بود و با این نتیجه استقلال راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

مامه تیام در دقایق 11 (پنالتی)، 41 و 64 گل‌های استقلال را به ثمر رساند و قاسم حدادی‌فر در دقیقه 65 برای ذوب‌آهن گلزنی کرد.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، آرمین سهرابیان (امید نورافکن - 44)، فرشید باقری، روزبه چشمی، خسرو حیدری (جابر انصاری - 84)، سرور جپارف، فرشید اسماعیلی (علی قربانی - 89) و مامه تیام.

ترکیب ذوب‌آهن: رشید مظاهری، وحید محمدزاده، گورگی ولسیانی،‌ حمید بوحمدان،‌ میلاد فخرالدینی، قاسم حدادی‌فر (مهدی رجب‌زاده - 71)، اکبر ایمانی، بختیار رحمانی (محمدرضا عباسی - 79)،‌ مرتضی تبریزی (ربیع عطایا - 58)، محمدرضا حسینی و کی‌روش استنلی.

 

از منطقه غرب آسیا پرسپولیس، استقلال، الدحیل و السد قطر به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسیده‌اند که دوم خردادماه قرعه‌کشی این مرحله انجام خواهد شد.