دورتموند به دشواری از سد هانوفر گذشت

ساعت 19:03 یک شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

تهران- ایرنا- تیم فوتبال دورتموند در ادامه رقابت های هفته بیست و هفتم بوندسلیگای آلمان امروز (یکشنبه) به دشواری از سد تیم هانوفر گذشت.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، در این دیدار که در ورزشگاه ترسناک سینگال ایدوناپارک شهر دورتموند برگزار شد، شاگردان «پیتر اشتوگر» که از حمایت هواداران خودی بهره می بردند، تنها به کسب نتیجه یک برصفر برابر تیم هانوفر بسنده و هودارانشان را نا امید کردند.
تنها گل این دیدار را «میشی باتشوای» مهاجم بلژیکی دورتموند در دقیقه 24 درون دروازه تیم هانوفر جای داد و سه امتیاز ارزشمند این دیدار خانگی را به حساب این باشگاه منظور کرد.
تیم دورتموند با کسب این برتری هرچند 48 امتیازی شد، اما از رده سوم جدول این رقابت ها بالاتر نرفت، این درحالی است که تیم هانوفر با 32 امتیاز همچنان در رده سیزدهم باقی ماند.
شاگردان اشتوگر پنجشنبه گذشته بیست و چهارم اسفند ماه در چارچوب رقابت های برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با کسب تساوی بدون گل برابر تیم سالزبورگ اتریش از گردونه رقابت های لیگ اروپا کنار رفتند. موضوعی که برای این تیم و هوادارانش بسیار گران تمام شد.
در همین ارتباط بازیکنان این تیم امروز به دنبال جبران نتیجه حذف از لیگ اروپا و بازگشت قدرتمندانه در بوندسلیگا بودند که البته با کسب برتری حداقلی مقابل هانوفر نشان دادند، برای از خاطر بردن آن شکست نیاز به زمان بیشتری داشته و باید کارشناسان و هواداران به آنان فرصت بیشتری دهند.
ورزشی.**9144**1368

کلید واژه